אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
LightCyber גייסה 4.5 מיליון דולר משלמה קרמר צילום: שרון ברקת

LightCyber גייסה 4.5 מיליון דולר משלמה קרמר

החברה מפתחת טכנולוגיות לאיתור מתקפות סייבר על בסיס ניתוח התנהגויות ההאקרים כשהם נערכים לניסיון פריצה. קרמר, יזם בולט בתחום הסייבר וממייסדי צ'קפוינט, יצטרף לדירקטוריון לייטסייבר

04.06.2015, 12:05 | מאיר אורבך

LightCyber גייסה 4.5 מיליון דולר משלמה קרמר כחלק מגיוס ממהלך גיוס נרחב שנמצא בעיצומו בימים אלה. החברה, שמפתחת טכנולוגיה לזיהוי אקטיבי של מתקפות סייבר, גייסה עד כה 12.5 מיליון דולר.

פלטפורמת LightCyber Magna נשענת על טכניקת של זיהוי התנהגויות אופייניות של האקרים שהצליחו לעקוף את מערכות האבטחה ההגנתיות של הארגון. במקום להתריע על ממצאים טכניים שעשויים להוות עדות לפריצה, הפלטפורמה של לייטסייבר מזהה את התנהגות פושעי הסייבר בעודם מבצעים פעולות בסיסיות הכרחיות להכנת מתקפה - גישוש, מעברים בין מחשבים ושרתים בארגון, תקשורת עם מרכזי בקרה חיצוניים ושאיבת מידע.

 

שלמה קרמר , צילום: עמית שעל שלמה קרמר | צילום: עמית שעל שלמה קרמר , צילום: עמית שעל

 

החברה נוסדה בשנת 2011 על ידי גיורא אנגל ומיכאל מומצ'וגלו, ומעסיקה 40 עובדים בישראל ובארה"ב. מנכל החברה הוא גונן פינק.

קרמר, ממייסדי צ'קפוינט ואימפרבה ויזם בולט בתחום אבטחת המידע, יצטרף לדירקטוריון לייטסייבר בעקבות הגיוס. בינואר הוא הקים ביחד עם גור שץ את Cato networks, ובשנה החולפת שלוש חברות בהן השקיע נמכרו בעסקאות ענק: הייפרווייז ולאקון שנמכרו לצ'ק פוינט ו-Watchdocs שנמכרה לבלקברי שהקימה על בסיסה מרכז פיתוח בארץ.

"עולם אבטחת המידע השתנה באופן דרמטי מאז אותם ימים בהם התמקד רק במניעת איומים. חברות היום מודעות לכך שהאקרים ימצאו דרך לעקוף את מערכות ההגנה שלהם, ועל כן הן זקוקות לכלים חדשים לזהות מצב בו ההאקר כבר חדר לרשת הארגונית" אמר קרמר. "LightCyber מתמקדת באוטומציה של תהליך זיהוי החדירה ואיתור מדויק של ההאקר בטרם יצליח לגנוב או לפגוע במידע. אני שמח להצטרף ולסייע לחברה לצמוח ולהצליח".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות