אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חיים כץ חוזר הערב לתעשייה האווירית עם תגבורת: השר גלעד ארדן צילום: אלכס קולומויסיקי

חיים כץ חוזר הערב לתעשייה האווירית עם תגבורת: השר גלעד ארדן

שר הרווחה שנעדר ביומיים האחרונים מאירועי התעשייה האווירית צפוי להגיע למקום. לדברי גורמים בחברה, מארגני האירוע התבקשו לשריין לשניים מקומות. דובר ארדן: השר לא יגיע

04.06.2015, 17:10 | הדס גליקו
חיים כץ חוזר הערב לאירוע של התעשייה האווירית כשהוא מלווה בשר לביטחון פנים גלעד ארדן.

גורמים בתעשייה האווירית טוענים כי כץ, שנעדר ביומיים האחרונים מאירועי החברה צפוי להגיע לאירוע כשהוא מלווה בשר לביטחון פנים גלעד ארדן. מארגני האירוע התבקשו לשריין לשניים מקומות.

קראו עוד בכלכליסט

חיים כץ , צילום: נועם מושקוביץ חיים כץ | צילום: נועם מושקוביץ' חיים כץ , צילום: נועם מושקוביץ

ביום שלישי האחרון פורסם בכלכליסט נאומו האחרון של כץ לעובדי התעשייה האווירית בו אמר להם שיש להם שגריר בממשלה, החמיא להם ואמר להם שלהיות טובים זה לא מספיק בשביל להתחרות ברפאל ואלביט. למרות שהבטיח בנאום כי יהיה שם כל ערב, נעדר כץ ביומיים האחרונים מאירועי החברה.

כץ נאלץ לפרוש מתפקידו בתעשייה האווירית לפני כמספר שבועות על רקע מינויו לשר הרווחה. הוא שימש בתפקיד יו"ר ועד עובדי התעשייה אווירית כ-22 שנה. לאחרונה פורסם ב"כלכליסט" כי כץ מחזיק במניות ישראמקו בשווי 50 מיליון שקל.

תגובת דובר חיים כץ: לא דובר של השר גלעד ארדן

דוברו של ארדן: השר לא מגיע

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
רק חיים אזולאי כמזכיר ארגון עובדי התע"א ישחרר העובדים מ-22 שנות שיעבוד פוליטי לחיים כץ
רק בחירת חיים אזולאי כמזכיר ארגון עובדי התע"א בבחירות הקרובות ביום ג' 9 יוני תשחרר את עובדי התע"א מ-22 שנות שיעבוד פוליטי לחיים כץ. לא עוד הסעות המוניות של עובדים לפריימריס של חיים כץ בליכוד!
9 יוני-יום העצמאות לעובדי התע"א  |  05.06.15
2.
לחקור תרומת התע"א הבלתי חוקית לפריימריס חיים כץ ראש הועד שר הרווחה
ב-3 מערכות הבחירות האחרונות לכנסת ניצל חיים כץ, שר הרווחה, במעמדו כמזכיר ארגון עובדי התע"א, את עובדי התע"א, משאבי התע"א ומאגרי המידע שלה, לפריימריס שלו בליכוד, והסיע אלפי עובדים לקלפיות הפריימריז בליכוד, תוך גרימת נזק עצום לתע"א. מבקרי המדינה לינדנשטראוס ושפירא כתבו שהנזק הגדול עקב השבתת התע"א, והשימוש בעובדיה ומשאביה לצרכיו הפוליטיים של כץ, יכולים להיחשב כתרומה אדירה בשווי-כסף מתאגיד, האסורה לפי החוק, אך ח"כ חיים כץ והנהלת התע"א "ציפצפו" עליהם. ראוי כי המשטרה, הפרקליטות והיועץ המשפטי לממשלה יחקרו את השחיתות החמורה הזו, כפי שח"כים אחרים נדונו למאסר על עבירות בחירות! יש להם חומר רב על כך מהתקשורת וממקורות נוספים!
לחקור שחיתות חיים כץ בתע"א  |  05.06.15
לכל התגובות