אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירקטוריון אלון רבוע כחול החליט לגבש תוכנית הבראה לרשת מגה צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

דירקטוריון אלון רבוע כחול החליט לגבש תוכנית הבראה לרשת מגה

את תוכנית ההבראה צפוי להוביל אביגדור קפלן המכהן כמנכ"ל אלון רבוע כחול ויו״ר מגה, באמצעות רביב ברוקמאייר, שמונה השבוע למנכ״ל מגה

04.06.2015, 18:10 | נורית קדוש

בתום ישיבת דירקטוריון אלון רבוע כחול ולאחר דיון בחלופות השונות לגבי עתיד מגה (בהן פירוק הרשת), הונחה דירקטוריון מגה הערב (ה') לגבש תוכנית הבראה לרשת המזון.

קראו עוד בכלכליסט

כחלק מהתוכנית הוחלט כי יימשך המשא ומתן עם נציגי העובדים וההסתדרות ובהמשך עם שאר הנוגעים בדבר כדי ליישם תוכנית הבראה. את תוכנית ההבראה צפוי להוביל אביגדור קפלן המכהן כמנכ"ל אלון רבוע כחול ויו״ר מגה באמצעות רביב ברוקמאייר, שמונה השבוע למנכ״ל מגה.

במסגרת תכנית ההבראה, תידרש מגה לחתום על הסכם קיבוצי חדש עם העובדים, תוך קיצוץ מאות מיליוני שקלים מתנאי העסקתם של עובדי הרשת וכן לצמצם את כמות העובדים בהמשך לסגירת 15-20 סניפים הפסדיים. עוד תידרש מגה להגיע להבנות עם הספקים על תנאי הסחר של הרשת ופריסת חובות העבר.

מגה, צילום: יובל חן מגה | צילום: יובל חן מגה, צילום: יובל חן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
יו"ר העובדים של עובד מחולון .
אדון עובד אם הייתה נחשף לחומר והייתה יודע מה אדון אייל עשה בתקופת כהונתו ל"מען " העובדים .הייתה אתה ושאר העובדים תובעים אותו משפטית .האדם דאג רק לעצמו ומכר את העובדים לא פעם .האדם משטה בכם ובוועד העובדים שלו .אני מאחל לך שתרוויח בשנה את החודשית שלו .
יוסי , י-ר  |  07.06.15
18.
לעובדי מגה יש מזל גדול שיש להם יו"ר ועד חזק
אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם לא היה לנו את אייל אלי כיו"ר ועד... מי שמכיר את המו"מ יודע שהבנאדם עומד על הרגליים האחוריות ונלחם עבור העובדים, אי אפשר לספור את הפעמים שהוא מנע פיטורים ודאג לעובדים, והדרך בה הוא מנהל את המו"מ עכשיו פשוט ראויה לשבח. אני מציע לא להתייחס לאחד המגיבים פה שכותב מטעם ההנהלה או מתוך ניסיון לפגוע ביו"ר ועד יעיל במיוחד שמשרת נאמנה את העובדים שלו.
יוסי, עובד מגה , חולון  |  07.06.15
16.
קיצוצים
למה העובדים צריכים לממן את הפרזיטים והגנבים למעלה בראש העין אדון אלי אייל תתחיל להתעורר ותדאג לנו באמת לאן הלכו כל הימי חופש שתרמנו עד היום הרי כבר אין מאיפוא לקצץ ממח שעובד מעל 20 שנה מרוויח במקרה הטוב 7000 שח כולל אחזקת רכב ועובד חדש שמגיע לעבוד במגה באותו תפקיד מרוויח כמעט אותו דבר אז מה שווה כל הוותק פה אדון אלי אייל במקום ללכת לקראת ההנהלה כל הזמן תדאג לזה שהם יבואו לקראתנו לדוגמא הסכם פרישה מרצון לעודים וותיקים 20 שנה ומעלה של לפחות 150 אחוז פיצויים וחצי שנה הסתגלות יכל הימי חופש ודמי הבראה שהם למעלה יקצצו אני בטוח שהם לא מרוויחים כמונו אלא הרבה הרבה יותר הם צריכים אותנו יותר משאנו צריכים אותם מי שהביא אותנו למצב הזה זה הם לא אנחנן אז שהם עכשיו ישלמו על כל הנזקים והגנבות שהם עשו ושלא יפחידו אותך שאין כסף הרי יש מילונים על מיליןנים שמסתובבים לדוגא כל הנדלן שבבעלןת הרשת אז אל תפחד תהיה חזק ןתדאג לנו באמת
07.06.15
לכל התגובות