אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בן דב: "המהלך של אורנג' העולמית מאפשר לפרטנר תביעה יוצאת דופן בהיקפה" צילום: עטא עוויסאת

בן דב: "המהלך של אורנג' העולמית מאפשר לפרטנר תביעה יוצאת דופן בהיקפה"

בעל השליטה לשעבר בפרטנר בשיחה עם כלכליסט: "הסיפור לא התחיל היום, כבר לפני שנים ששמעתי את הנימים האנטישמיים". בן דב הגיב על המהלך עליו הודיעה אורנג' כי היא מתחילה בתהליך התנתקות מפרטנר

04.06.2015, 18:30 | דיאנה בחור ניר
"המהלך של אורנג' העולמית מקים לפרטנר תביעה יוצאת דופן בהיקף שלה. כבר כשחידשתי את ההסכם נתקלתי ב'נימים אנטישמיים'", כך אמר הערב אילן בן דב, בעל השליטה לשעבר בפרטנר ל"כלכליסט", על המהלך עליו הודיעה אורנג' העולמית.

קראו עוד בכלכליסט

אילן בן דב אילן בן דב אילן בן דב

"אני בחופשה פרטית בחו"ל ועוקב מבחוץ, בשלב הזה. הסיפור לא התחיל היום. כבר לפני שנים ששמעתי את הנימים האנטישמיים. אורנג' היתה בעבר בבעלות האצ'יסון העולמית. זכות השימוש הסתיימה ב-2012, והיה צורך לחדש את ההסכם. מי שעשה את המו"מ זה אני. הוא לא התחדש על מי מנוחות מבחינתי וכבר אז ראיתי סימנים למה שיצא החוצה עכשיו. כבר אז נתקלתי בנימים אנטישמיים, אני כרגע לא רוצה לפרט. בכל זאת ההסכם נחתם ובעיני לא קיימו אותו. ככל שאורנג' העולמית באמת מתכוונת לסיים את ההתקשרות עם פרטנר ישראל, זה ישחק לטובת פרטנר. ומקים עילת תביעה יוצאת דופן בהיקף שלה. שנית אני קורא לאזרחי ישראל לשמור על אורנג' ולחזק אותה".

חושש מאפקט דומינו?

"רואים את הסחף הזה. לא שיש לי פתרון לזה. אנחנו צריכים לעמוד גאים, לא לפחד. מי שלא רוצה לעשות עסקים איתנו אנחנו לא רוצים איתו. אנחנו מספיק חכמים וחזקים".

אורנג' העולמית פרסמה אחה"צ כי החברה פועלת לסיום ההתקשרות עם פרטנר בישראל. הצעד הדרמתי מגיע בעקבות דבריו אמש של מנכ"ל פרנס טלקום העולמית מחזיקת מותג אורנג', סטפן רישאר, שאמר בקהיר כי היה רוצה לסיים את מערכת היחסים עם המפעילה הישראלית אם היה יכול, אבל הבהיר כי הדבר כרוך "בסיכון עצום" בנוגע לקנסות ועונשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
אז למה חידשת את ההסכם איתם מר בן דוב ?
אני עדיין ממשיך וטוען , בן דוב הוא אחד המנהלים הגרועים במשק . אין לו מושג איך מנהלים עסק . מי צריך את המותג הזה אורנג' אפשר לחשוב שהפרנקים (צרפתים) המציאו את המילה הזאת . הייה משנה את המותג לתפוז במקום אורנג' ולא צריך לשלם לאנטישמיים האלה יורו אחד . המותג הזה לא מעלה את המכירות של החברה בכלום , סלקום ופלאפון ואחרים הם ללא שום מותג בינלאומי ומוכרים מכשירים וציוד לא פחות טוב . זה מגיע למי שלא יודע מהחיים שלו בעסקים , איך אפשר לייצג חברה כמו סמסונג ולהיות חדל פרעון , רק בן דוב או בן חוב כפי שקוראים לו כמה מגיבים , עם הכשרון שלו יכול לעשות את זה.
יהודה , חיפה  |  04.06.15
לכל התגובות