אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלן פאו דורשת 2.7 מיליון דולר לסיום המאבק בקרן קליינר פרקינס בשל אפליה מינית צילום: בלומברג

אלן פאו דורשת 2.7 מיליון דולר לסיום המאבק בקרן קליינר פרקינס בשל אפליה מינית

בתביעה המקורית האשימה פאו כי סבלה מאפליה וכי מנעו ממנה קידום בשל היותה אשה, אולם הפסידה במשפט. היא הכריזה כי תערער, אלא אם החברה תשלם לה. הקרן: "לא נענה לדרישה הלא רציונלית"

07.06.2015, 11:32 | שירות כלכליסט
אלן פאו דרשה 2.7 מיליון דולר בתמורה לסיום המאבק המשפטי במעסיקים שלה לשעבר, קרן הון הסיכון קליינר פרקינס, כך עולה ממסמכים שהגישה החברה ביום שישי לבית המשפט.

בתביעה המקורית שהגישה פאו נגד קליינר פרקינס האשימה כי סבלה מאפליה מינית ומנעו ממנה קידום בשל היותה אישה. אולם במרץ פסק חבר מושבעים לטובת החברה. לאחר מכן נדרשה פאו לשלם חזרה לחברה מיליון דולר לכיסוי ההוצאות המשפטיות, כפי שנהוג לרוב במקרים מסוג זה, אך בקליינר פרקינס הציעו לוותר על הדרישה אם פאו תבטיח לא לערער. 

אלן פאו, צילום: בלומברג אלן פאו | צילום: בלומברג אלן פאו, צילום: בלומברג

ביום שני הגיש עורך דינה של פאו הודעה על הכוונה לערער, פירוש הדבר שיש לה 40 יום להגיש פרטים על הסיבות לערעור. עם זאת, כעת טוענים בחברה כי הציעה לבטל את ההליך אם ישלמו לה 2.7 מיליון דולר לכיסוי ההוצאות המשפטיות שלה. סכום זה גבוה במידה ניכרת ממיליון הדולר שקליינר פרקינס הציעו לפאו עוד לפני תחילת המשפט כדי ליישב את התביעה.

"אין לנו שום כוונה להיענות לדרישה הלא רציונלית הזו", הדגישו בחברה בהצהרה שמסרו. "פאו דרשה תשלום נוסף של 2.7 מיליון דולר בתמורה לכך שלא תגיש ערעור, על אף שהמושבעים פסקו לטובתנו בכל האישומים", הוסיפו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות