אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דואר ישראל מאפשר קבלת חבילות גם בסניפי אופיס דיפו צילום: נמרוד גליקמן

דואר ישראל מאפשר קבלת חבילות גם בסניפי אופיס דיפו

לאחר הסכם שיתוף הפעולה עם שופרסל, הדואר החל באחרונה גם בפיילוט לאיסוף חבילות בסניפי רשת אופיס דיפו. ב-150 סניפים מאפשר הדואר להזמין תור באינטרנט

07.06.2015, 11:51 | אופיר דור

שיתופי הפעולה בין דואר ישראל לחברות מסחריות במגזר הפרטי מתרחבים. במקביל להסכם שיתוף הפעולה עם שופרסל, החל דואר ישראל בפיילוט בו יכולים הלקוחות לאסוף מכתבים וחבילות גם בסניפי רשת אופיס דיפו.

הפיילוט החל בחודש האחרון בסניף אופיס דיפו בקריית אונו ובימים האחרונים פועל גם בסניף בחיפה. בערים שבהן פועל הפיילוט מקבלים התושבים הודעה לביתם כי יוכלו לאסוף את החבילות מסניפי שופרסל או אופיס דיפו. מטרת המהלך היא להוריד עומס מסניפי הדואר בנוסף למתן אפשרות ללקוחות לאסוף חבילות גם בשעות הערב המאוחרות.

סניף דואר, צילום: ישראל יוסף סניף דואר | צילום: ישראל יוסף סניף דואר, צילום: ישראל יוסף

בנוסף מודיע הדואר כי 20 סניפים נוספים יפעלו מ-08:00 בבוקר עד 20:00 בערב ברציפות שלוש פעמים בשבוע החל מהיום (א'). בכך עולה מספר הסניפים שבהם מונהגות שעות פעילות מורחבות ל-80. כמו כן ב-150 סניפים מאפשר הדואר להזמין תור באינטרנט דרך אתר הדואר או האפליקציה כדי לקבל שירות מהיר בסניפים. בעת ההגעה לסניף, יתבקשו הלקוחות ללחוץ על הכפתור "יש לי תור מוזמן" במסוף השירות ולקבל שירות מהיר.

"ניצני השיפור בשירות ניכרים כבר במקומות בהם מיושמת תכנית ההבראה ואנו עדים לקיצור משך ההמתנה של הלקוחות באזורים אלו", אמר מ"מ מנכ"ל דואר ישראל, הרצל בר-מג. "מדובר בתכנית מורכבת ומקיפה שבמסגרתה חברת דואר ישראל משנה את פניה. התוכנית תורחב בחודשים הקרובים לסניפים נוספים ברחבי הארץ ובסיומה יזכה ציבור הלקוחות לשירות משופר בפריסה כלל ארצית".

הנהגת שעות הפעילות המורחבות ופתיחת סניפי איסוף חבילות בסניפים של רשתות מסחריות מהווים חלק מיישום תוכנית ההבראה בדואר. תוכנית ההבראה אמורה לטפל גם בנושא השירות הלקוי של הדואר בנוסף לפיתרון הבעיות הפיננסיות הקשות איתן מתמודדת החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות