אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמסונג פיי יושק בחודש הבא, ייתמך בשעון חכם מתקדם

סמסונג פיי יושק בחודש הבא, ייתמך בשעון חכם מתקדם

היצרנית הקוריאנית יוצאת מול אפל עם שירות תשלום פשוט במיוחד שלא מחייב עסקים להתקין סורקים יעודיים. הוא ייכלל בשעון חכם חדש וגם בפאבלט הבא בסדרת נוט, שייחשף בספטמבר

08.06.2015, 12:23 | הראל עילם

סמסונג תחשוף לקראת סוף הקיץ שעון חכם מתקדם, שיכלול חיבור מובנה לשירות תשלום סלולרי. כך דיווח הבוקר (ב') המקומון הקוריאני Electronic Times, על בסיס מקורות אנונימיים בתוך החברה.

קראו עוד בכלכליסט

המהלך יעמיד את סמסונג ישירות מול אפל, שירות התשלומים אפל פיי והשעון החכם החדש שלה, אפל ווטש. יצרנית האלקטרוניקה הקוריאנית השיקה את השעון החכם הראשון שלה, גלקסי גיר, לפני קרוב לשנתיים - הרבה לפני אפל. עם זאת, אפל הוסיפה תמיכה בשירות התשלומים שלה לווטש - משהו שסמסונג לא עשתה עד כה.

סמסונג תשיק שעון חכם חדש, שיתפקד גם כארנק סלולרי, צילום: ניצן סדן סמסונג תשיק שעון חכם חדש, שיתפקד גם כארנק סלולרי | צילום: ניצן סדן סמסונג תשיק שעון חכם חדש, שיתפקד גם כארנק סלולרי, צילום: ניצן סדן

סמסונג חשפה את סמסונג פיי במרץ האחרון יחד עם מכשיר הדגל גלקסי S6. היתרון הגדול של סמסונג פיי הוא שהשירות תומך בטכנולוגיית סריקה מתקדמת המאפשרת לגלקסי לתפקד גם כרטיס אשראי לכל דבר - ולא כתחליף לכרטיס אשראי. הוא כולל את הטכנולוגיה של חברת LooPay ומשדר מידע כך שאפילו קורא כרטיסי אשראי רגיל יכול לקלוט את מספרו. בדרך זו, עסקים לא יצטרכו להתקין סורקים אלקטרוניים יעודיים כדי לתמוך בו.

ב-Electronic Times לא הרחיבו על השעון האמור ולא ידוע אם יריץ את אנדרואיד Wear או את טיזן של סמסונג. שירות התשלום יושק בקוריאה ובארצות הברית בחודש הבא. לפי סמסונג, גם הנוט 5, המכשיר הבא בסדרת הפאבלטים הפופולרית שלה שיושק בספטמבר, יתמוך בשירות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות