אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ניקון פיתחה מצלמה שמאפשרת לכלב שלכם לצלם בעצמו. צפו בסרט

מדפסת תלת מימד הדפיסה כיסוי מותאם לאחת המצלמות של ניקון שמאפשר לחגור אותה מסביב לצוואר של כלב, כך שהוא יוכל לצלם תמונות תוך כדי הליכה או ריצה

08.06.2015, 21:52 | שירות כלכליסט
עם כל החידושים במצלמות הדיגיטליות ומבחר רבות של המצלמות בסמארטפונים, קשה לחשוב על רעיונות חדשניים בתחום. אך בכל זאת ניקון עשו זאת והמציאו מצלמה שמאפשרת לכלבים לצלם.

מדפסת תלת המימד של ניקון הדפיסה כיסוי מותאם לאחת המצלמות שלה שמאפשר לחגור אותה מסביב לצוואר של כלב, כך שהוא יוכל לצלם תמונות תוך כדי הליכה או ריצה. הכיסוי מחובר לרצועה שעוקבת אחר קצב הלב, בדומה למכשירים שבהם משתמשים אצנים. כשדפיקות הלב של הכלב מתגברות, הכיסוי גורם למצלמה לעבוד. בניקון טוענים כי המצלמה יכולה להפוך כל כלב לצלם כמעט מקצועי.

התמונות עצמן שצילמו הכלבים ומוצגות באתר של ניקון לא לגמרי גרועות, אך מה שבולט הוא שכלבים מתרגשים פחות או יותר מהכל - החל מהבעלים שלהם ועד לתינוקות, שלג והאוקיינוס. כך שהשאלה היא מה ייגמר קודם – מקום האחסון בזיכרון של המצלמה או האנרגיה של הכלבים?

בניקון עוד לא הודיעו אם בכוונתם להפוך את האבטיפוס למוצר צריכה, אך נראה שיהיה לו ביקוש, בהתבסס על מספר הסרטונים של כלבים שהוצמדה להם מצלמת גו פרו GoPro הזמינים ברחבי הרשת.

הכלב מצלם. השאלה היא מה ייגמר קודם – מקום האחסון בזיכרון של המצלמה או האנרגיה של הכלב? הכלב מצלם. השאלה היא מה ייגמר קודם – מקום האחסון בזיכרון של המצלמה או האנרגיה של הכלב? הכלב מצלם. השאלה היא מה ייגמר קודם – מקום האחסון בזיכרון של המצלמה או האנרגיה של הכלב?

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות