אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רואים את האור: תותח לייזר תוצרת בית

PLAY

רואים את האור: תותח לייזר תוצרת בית

גולש בונה רובה לייזר שמפוצץ בלונים, שורף עץ וכדור פינג פונג, כיצד יכולים הפחדים להפוך לחברים טובים שלנו, קוסם עושה טריקים עם שעון אפל ותמנון רב תושיה מוצא פיתרון למשבר הדיור התת ימי

08.06.2015, 19:26 | נמרוד צוק

1. רוצה לעלות אלי לראות את רובה הלייזר שלי?

הבחור הזה בנה רובה לייזר בעוצמה של 40 וואט, שמסוגל לפוצץ בלונים ולהצית דברים כמו בנזין, ניירות, כדור פינג פונג ואפילו חתיכת עץ. הוא הרבה יותר מגניב ממה שאתם תהיו אי פעם. היזהרו כשאתם צופים בסרטון הזה: אנחנו יודעים לפחות על ישראלי אחד שראה אותו והחליט לבנות בעצמו לייזר עוד יותר חזק.

2. אני הפחד שלך, נעים להכיר

לפעמים הפחדים שלנו הם דבר מזיק שגורם לנו להתמוטט מול קהל או להיבהל מחרק קטן, אבל לפעמים הם חבר חיוני שיכול להציל את חיינו. סרטון האנימציה החמוד הזה הפך אותם ליצורים שחורים קטנים שנדבקים אלינו כדי להמחיש את הנקודה.

3. וולקאם טו ניפון, האם כבר רכשת זוג תחתוני בקבוק?

יפנים, תמיד אפשר לסמוך עליהם שיספקו עוד משהו חסר תכלית עד כדי גיחוך אבל מגניב באופן מוזר. למשל המוצר הזה, תחתונים לכיסוי החלק התחתון של בקבוק המים המינרליים שלכם, שזקוק לפריט לבוש כזה מסיבה שלא הצלחנו להבין.

4. אפל ווטש מג'יק אדישן

היי אפל, אם אתם רוצים שהשעון החכם שלכם יהיה באמת מגניב, נסו ללמד אותו את הטריקים של סימון פיירו. הוא ידוע גם כ"קוסם האייפד" והצליח לגרום לאפל ווטש שלו לעשות דברים כמו ספירת הכסף הקטן שהוא מחזיק ביד או בריאת עצמים מתוך החלל הריק.

5. תמנון נדל"ן

התמנון הזה, כפי הנראה החמוד ביותר בהיסטוריה של התמנונים, מצא קליפה ריקה של אגוז קוקוס והפך אותה לבית. רואה, ממשלת ישראל? כך פותרים משברי דיור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות