אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אין גבול לעצלנות: מעלית בתוך הסלון

אין גבול לעצלנות: מעלית בתוך הסלון

מעלית בסגנון מסע בין כוכבים, וגם: להפוך את הטלפון לכרית, מקשים למקלדות של גיקים, כוכב מוות מתנפח וכריש מעופף עם שלט רחוק. 5 דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

13.06.2015, 16:15 | דור צח

1. מסע בתוך הבית

יש לכם יותר מקומה אחת בבית, או שכנים חברותיים במיוחד? החברה הבריטית Terry Lifts פיתחה את המעלית הבאה, שמעוצבת בסגנון מסע בין כוכבים ותאפשר לכם לשגר את עצמכם לסלון. המחיר אסטרונומי לא פחות מההשראה: 20 אלף דולר.

2. כריטלפון

אם אתם מרגישים בודדים גם בזמן שאתם מדברים בטלפון, היפנים שוב מתגייסים לעזרתכם. המוצר הבא, שיגיע למדפים בספטמבר, הוא כרית נחמדה ונוחה עם מקום ייעודי למכשיר. אפשר לחבק אותה בזמן השיחה, או סתם כך.

לחבק את הטלפון לחבק את הטלפון לחבק את הטלפון

3. גיקלדת

יש מעט מאוד דברים משעממים (ומטונפים) כמו המקלדת במשרד. מזל שיש אתר בשם GeekKeys, שמוכר מקשים עם אייקונים של פוקימון, מלחמת הכוכבים, שובר שורות, קפטן אמריקה ועוד סדרות וסרטים אהובים. מצד שני, גם המחיר בדיוני: מ-20 דולר למקש בודד.

גיקלדת גיקלדת גיקלדת

4. המוות המתנפח

 

הקיץ כבר כאן והשרב מכה בתל אביב בעוז. זה בדיוק הזמן ללכת לים או לבריכה, להשתכשך במים ולשחק להנאתכם בכדור ים בצורת כוכב המוות. לא מטריד בכלל. 10.75 דולר באמזון.

זה לא ירח, זו תחנת חלל זה לא ירח, זו תחנת חלל זה לא ירח, זו תחנת חלל

5. כריש האוויר

ואם כבר מדברים על מתנפחים, הרשו לנו להכיר לכם את המוצר הנפלא הבא. הוא אמנם לא ממש חדש בשוק, אבל מדובר בכריש. מתנפח. שהוא שלט רחוק. 30 דולר באמזון ואתם מאושרים לנצח.

כריש מעופף כריש מעופף כריש מעופף
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
לזאב מתגובה 2, מי שמפגין עצלנות זה אתה.
המעלית: החברה המדוברת מייצרת מעליות לצרכים שונים, כולל לבעלי מוגבליות, למותאמות לכסאות גלגלים ולצרכים מסחריים. הדגם שמוזכר כאן מוגדר ע"י החברה כמעלית ביתית לסגנון חיים נוח יותר תוך איזכור של האפשרות העתידית לשימוש במעלית בימי הזקנה, אבל זו לא המטרה העיקרית שלה. לגבי המחיר - באתר לא מציינים מחירים אבל הכתב לא המציא אותו. אני מניח שהוא לקח את המחיר מהכתבה או הקומוניקט בו קרא על המוצר ואם לא היית מתעצל ונכנס, למשל, לעמוד הפייסבוק של החברה הייתה מגלה שבתשובה לשאלה מה המחיר מסר נציג החברה שהוא תלוי, כמובן, במיקום של המעלית וברמה של הדגם (יש כמה אופציות) אבל הוא נע בין 13,000-15,000 לי"שט, ו 13,000 לי"שט הם אכן כ 20,000 דולר. המקשים לגיקים: החברה אכן מציעה מקשים שמחירם החל מ כ 3 דולר אבל המחיר של הסדרה החדשה החדשה של המקשים שמוזכרת כאן הוא אכן כ 20 דולר למקש. כדור הים בצורת כוכב המוות: המחיר הנוכחי הוא אכן 4.50 דולר אבל מחירים באמזון הם דבר גמיש שיכול להשתנות גם במהלך היום. בכל אופן מצויין שם בפירוש שיש להוסיף לכך 4.99 דולר למשלוח (זה לא נתון לשיקול דעת ומכיוון שהוא לא נמכר ע"י אמזון משלוח חינם לבעלי מנוי פריים). הכדור נמכר, אגב, גם במחירים של 6.99 דולר ו 9.99 דולר באתרים אחרים כך שיכול להיות שהמחיר הרשמי הוא אכן 10.75 דולר. כריש האוויר: התאור אכן מדבר על כך שהוא שלט רחוק אך זו פשוט טעות פשוטה בתאור וטעויות קורות, זה לא כאילו שהכתב באמת חושב שזה שלט רחוק וכל בר דעת יבין את הכוונה.
אמיר  |  15.06.15
2.
אכן, אין גבול לעצלנות. הכתב לא טרח לברר את העובדות הבסיסיות לגבי אף אחד מהמוצרים שהוא כתב עליהם.
המעלית היא לא גימיק. מדובר במוצר לאנשים עם מוגבולויות (כמו למשל מעלית שמעלה כסא גלגלים על המדרגות) ובשום מקום באתר לא כתוב שהיא עולה 20 אלף דולר המקשים לגיקים לא עולים 20 דולר למקש בודד. מקש בודד עולה כ-3 דולר. כדור הים בצורת כוכב המוות - עולה 4.5 דולר ולא 10.75 הכריש המתנפח הוא לא שלט רחוק... זה כריש מעופף, ממולא בהליום, והוא מגיע עם שלט רחוק שמפעיל את הסנפירים שלו ומאפשר לנווט אותו (בערך)
זאב  |  13.06.15
לכל התגובות