אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפריקה מצאה מחליף למוטולה: עמרי לוטן ימונה למנכ"ל נגב קרמיקה

אפריקה מצאה מחליף למוטולה: עמרי לוטן ימונה למנכ"ל נגב קרמיקה

בתפקידו האחרון, החל משנת 2008, כיהן לוטן כמשנה למנכ"ל קבוצת אסם. בנוסף ירון ארזי מונה לסמנכ"ל הכספים

10.06.2015, 15:47 | אורן פרוינד

חודשיים וחצי לאחר שפיטרה אפריקה תעשיות את אבי מוטולה מתפקדיו כמנכ"ל החברה והחברה הבת נגב קרמיקה בעקבות ביצועים כושלים, מתחילה אפריקה לאייש את ההנהלה מחדש. הקבוצה שבשליטת לב לבייב עדיין לא מצאה מחליף למנכ"ל אפריקה תעשיות, אולם היא מדווחת היום על מינוי של עמרי לוטן, שכיהן עד לאחרונה כמשנה למנכ"ל אסם, למנכ"ל של נגב קרמיקה.  

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף מדווחת החברה על מינויו של ירון ארזי, שכיהן עד לאחרונה כסמנכ"ל כספים של קראון פלאזה ישראל, לסמנכ"ל הכספים של נגב קרמיקה במקומו של אביהו איבשיץ שפוטר בעקבות פרשת "החשבוניות הכפולות" לכאורה בחברה.

לוטן, בן 55 (נשוי + 4) בעל תואר מוסמך במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת ארסמוס שברוטרדם הולנד ותואר בוגר מדעי המדינה ופסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת תל אביב. בתפקידו האחרון, החל משנת 2008, כיהן כמשנה למנכ"ל קבוצת אסם (נסטלה ישראל) ונשיא חטיבת המזון המוכן בקבוצה. בין השנים 2000-2007, כמנכ"ל חברת טבעול. קודם לכן, כיהן לוטן בשורה של תפקידים ניהוליים בכירים בפרוקטר אנד גמבל העולמית ביניהם: סמנכ"ל פיתוח עסקי בחטיבת חומרי הניקוי, מנהל שיווק בבריטניה, מנהל שיווק בהולנד ועוד.

עמרי לוטן עמרי לוטן עמרי לוטן

ארזי, בן 54 (נשוי + 2) בעל תואר מוסמך במנהל ציבורי מטעם אוניברסיטת חיפה ותואר בוגר כלכלה ומינהל מטעם מכללת רופין. לפני התפקיד בקראון פלאזה, כיהן ארזי כסמנכ"ל כספים ומערכות מידע בחברת זוגלובק. קודם לכן כיהן ארזי בשורה של תפקידים ניהוליים ביניהם: סמנכ"ל כספים בחברות טבעול, ג'ונסון אנד ג'ונסון ותמה תעשיית פלסטיק. כמו כן, היה ארזי אחראי על מהלך איחוד חברות והטמעת נהלים בתאגיד פרוטרום בגרמניה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות