אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קנס של חצי מיליון שקל לרשת השיווק של רמי לוי: "לא סימנה מחירים" צילום: בלומברג

קנס של חצי מיליון שקל לרשת השיווק של רמי לוי: "לא סימנה מחירים"

לדברי לוי, "חלק מסדרני הרשת הם בעלי מוגבלויות, ועל חלק קטן מהמוצרים הם לא קודדו מחירים; במקום לתת אזהרה, הרשות להגנת הצרכן ישר שלחה קנס"

10.06.2015, 18:27 | אורנה יפת

הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן הטילה לפני כחודש וחצי עיצום כספי על רשת שיווק השקמה של רמי לוי, בשל אי-הצגת מחיר ופער בין המחיר המודפס על המוצר לבין מחירו בקופה. גובה הקנס - חצי מיליון שקל.

היום (ד') התקיים בוועדת הכלכלה דיון בנושא שקיפות מחירים. לוי, שהשתתף בדיון, בא בטענה לנציגי הרשות, שהטילו עליו את הקנס.

רמי לוי, צילום: אוראל כהן רמי לוי | צילום: אוראל כהן רמי לוי, צילום: אוראל כהן

לדברי לוי, יש הוראה חד משמעית לקודד מחירים על כל המוצרים; ואולם לדבריו, חלק מסדרני הרשת הם בעלי מוגבלויות, ועל חלק קטן מהמוצרים הם לא קודדו מחירים.

הוא הוסיף: "במקום לתת אזהרה, ישר הרשות להגנת הצרכן שלחה קנס של 500 אלף שקל. הם עושים הכל כדי להראות שהם עובדים. אחד הפקחים אף אמר למנהל החנות שהוא לא ייצא מהחנות עד שלא ייתן קנס. הם התחילו לפרק מדפים רק כדי למצוא מוצר ללא מחיר. אני לא צריך את הגנת הצרכן כדי לשמור על הצרכן. אני מגן על הצרכן לבדי כי זו מהות העסק שלי. ומה שהרשות עושה זה נגד הצרכן ולא מגן עליו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
קרית מלאכי
רמי לוי הוא מותג זול אבל אים בודקים אותו הכול יקר כלום לא מקודד גם הפתקיות לא נכונות ישנות בנתיים הוא מתעשר על חשבון הלקוחות העברים שלא רואים ועדיין הוא נחשב לפרטי ורשתות הגדולות הם שמרמות בקרית מלאכי אין לו מתחרים והוא מבקיע מחירים הוא רק מותג זול לא אמיתי אין כמו מגה איכות ניקיון ושרות על זה לא מתפשרים
שולה  |  11.06.15
לכל התגובות