אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קטנוע הוט קוטור: וספה משיקה מהדורה מיוחדת בעיצובו של ג'ורג'יו ארמאני צילום: piaggiogroup.com

קטנוע הוט קוטור: וספה משיקה מהדורה מיוחדת בעיצובו של ג'ורג'יו ארמאני

מעצב העל חבר לחברת פיאג'ו המייצרת את הקטנוע המפורסם לרגל 40 שנה להקמת בית האופנה ו-130 שנות קיומה של פיאג'ו. היכן ניתן להשיג את הדגם?

14.06.2015, 10:27 | שירות כלכליסט
קטנוע וספה יזכה בקרוב לגרסה בעיצובו של ג'ורג'יו ארמאני. מעצב האופנה חבר לחברת פיאג'ו המייצרת את הקטנוע המפורסם לציון 40 שנה להקמת בית האופנה ו-130 שנות קיומה של פיאג'ו.

שיתוף הפעולה הוליד את דגם וספה 946 אמפוריו ארמאני (The Vespa946 Emporio Armani). הקטנוע הוא בצבעי אפור עם נגיעות של ירוק שהופך גלוי רק באור מסוים, כשהמושב הוא מעור בצבע חום. השם וספה 946 הוא מחווה לשנה בה עלתה הווספה לראשונה על הכביש – 1946. הלוגו של אמפוריו ארמאני מתנוסס על צד כלי הרכב, בעוד שסמל הנשר המפורסם של בית האופנה מוקם מעל האורות הקדמיים של הווספה.

וספה 946 אמפוריו ארמאני, צילום: piaggiogroup.com וספה 946 אמפוריו ארמאני | צילום: piaggiogroup.com וספה 946 אמפוריו ארמאני, צילום: piaggiogroup.com

הדגם החדש כולל גם כמה חידושים טכנולוגיים. חלקי המתכת נוצרו בתהליך חשמלי מיוחד שמעניק להם את האפקט האטום שמאפיין את חלקי האלומיניום המרכיבים את גוף הקטנוע. כמו כן, החלקים הנלווים והרכיבים החשמליים אמורים לסייע לתהליך הנסיעה, בעוד שהמנוע נוצר מתוך מטרה להפחית את פליטת הפחמן ולחסוך בדלק.

החברה תייצר מספר מוגבל של קטנועים מדגם זה, והם החלו להימכר כבר באיטליה ביוני.

מימין: ג מימין: ג'ורג'יו ארמאני ורוברטו קולאנינו נשיא פיאג'ו עם מהדורת הווספה המיוחדת | צילום: piaggiogroup.com מימין: ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות