אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלגומייזר קיבלה אישור מגוגל לפתוח חשבונות אוטומטיים ללקוחותיה צילום: שאטרסטוק

אלגומייזר קיבלה אישור מגוגל לפתוח חשבונות אוטומטיים ללקוחותיה

החברה שמתמחה בפרסום דיגיטלי עלתה היום ב-1.4% בבורסת ת"א ומתחילת השנה זינקה ב-120%. שווי השוק שלה עומד על 52 מיליון שקל

14.06.2015, 18:45 | רעות שפיגלמן

מניית אלגומייזר, המתמחה בפרסום דיגיטלי, קיבלה אישור מגוגל לפתיחת חשבונות אוטומטיים ללקוחותיה ועלתה היום (א') ב-1.35% בבורסת תל אביב. מתחילת השנה רשמה מניית החברה עלייה של 120% ושווי השוק שלה עומד נכון להיום על 52 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

בעקבות האישור שקיבלה מגוגל, תוכל החברה לפתוח ללקוחותיה חשבונות אוטומטיים באמצעות ממשק תכנות יישומים (API). האישור הוא הכרחי בכדי שהחברה תוכל לבצע פעולות אוטומטיות ללקוחותיה במערכת ה-AdAssistant - שאותה השיקה אתמול. מדובר במערכת שמאפשרת ליצור קמפיין פרסומי באינטרנט באופן אוטומטי, ללא ידע מוקדם.

המערכת היא כלי אוטומטי לחלוטין היוצר למפרסם קמפיין פרסומי באינטרנט הכולל פתיחת חשבון, בחירת מילים, ניהול תקציב, יצירת מודעות ועוד. בעקבות האישור של גוגל, תוכל החברה לאסוף באופן אוטומטי נתוני צפייה בלקוחות שלה וצפייה בתוצאות הקמפיין בכל זמן ובאופן עדכני ברשת.

אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק אילוסטרציה | צילום: שאטרסטוק אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק

בנוסף, אלגומייזר חתמה בשבוע שעבר על הסכם למשך שנה מול קבוצת זאפ המתמחה במתן שירותי פרסום דיגיטליים. במסגרת ההסכם מעניקה אלגומייזר לקבוצת זאפ רשיון לא בלעדי לשימוש בתוכנת ה-adOptomizer . 

בחודש שעבר אישרה החברה הקצאה פרטית בהיקף של 5.1 מיליון שקל - לפי מחיר של 4 שקלים למניה, וזאת בהמשך לגיוס הון בהקצאות פרטיות שביצעה החברה בחודשים האחרונים בהיקף של 8.3 מיליון שקל.

נכון לסוף הרבעון הראשון השנה, ההון העצמי של החברה עומד על 3.6 מיליון שקל, לעומת הון עצמי בהיקף של 2.7 מיליון שקל לתום 2014. הגידול (נטו לאחר קיזוזים) בהון העצמי ברבעון הראשון נובע בעיקר מגיוס הון שביצעה אלגומייזר במרץ, בסך של 2.63 מיליון שקל.

הכנסות החברה ברבעון הראשון השנה עמדו על 226 אלף שקל לעומת 95 אלף שקל ברבעון המקביל. השיפור בהכנסות מיוחס לגידול במספר הלקוחות ובהיקף העבודה מולם. למרות הצמיחה בהכנסות סיימה אלגומייזר את הרבעון הראשון עם הפסד של 2.4 מיליון שקל והפסד של 2.1 מיליון שקל ברבעון המקביל, כמו גם הפסד בשנת 2014 כולה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות