אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
AVG מרחיבה את פעילותה בישראל ומגייסת 60 עובדים

AVG מרחיבה את פעילותה בישראל ומגייסת 60 עובדים

ל"כלכליסט" נודע כי החברה תגייס את העובדים למרכז מצוינות חדש, והם יצטרפו ל-120 העובדים שלה בארץ. הפעילות תתמקד באפיון ובפיתוח מוצרי המובייל. המנכ"ל הראל טייב: "החברה מחפשת השקעות בישראל"

15.06.2015, 07:51 | רפאל קאהאן

ענקית אבטחת המידע AVG תקים מרכז מצוינות בישראל, כך נודע ל"כלכליסט". החברה הכריזה בנוסף כי תגייס כ-60 עובדים חדשים שיתווספו ל-120 עובדי החברה.

קראו עוד בכלכליסט

AVG הכריזה לאחרונה על מהלך אסטרטגי עולמי שכולל מעבר מתצורת שיווק מוצרים פרטניים להפעלת פלטפורמה של פתרונות אבטחה. בנוסף, הודיעה החברה על הקמת מרכז מצוינות שבראשו יעמוד הראל טייב, לשעבר מנהל פעילות המובייל בקונדואיט.

הראל טייב הראל טייב הראל טייב

AVG ישראל העתיקה את משרדיה ממגדל לוינשטיין בתל אביב למגדלי אדגר 360 ברחוב השלושה בתל אביב. משרדי AVG ישראל ירכזו את פעילות המובייל העולמית של החברה. המרכז החדש ישקוד בנוסף על אפיון ופיתוח מוצרי המובייל ויוביל את תחום המוניטיזציה של אפליקציות ורכישת משתמשים לתחום המובייל.

לאחר ההכרזה על המרכז החדש, תקיים החברה רוד שואו בו ייקחו חלק 15 סטארט־אפים ישראליים, זאת במסגרת בחינת אפיקי השקעה ורכישות נוספות, לאחר שבעבר רכשה את Droid Security ואת Visionize הישראליות. במסגרת הרחבת פעילות החברה בישראל תיבחן השקעה בסטראט־אפים ישראלים המפתחים טכנולוגיות מתקדמות בתחום אבטחת המידע.

בימים הקרובים יגיעו לישראל בכירים מההנהלה העולמית של החברה כדי לתור אחר מועמדים פוטנציאליים להשקעה. כיום מועסקים במשרדי AVG בישראל 120 עובדים, מתוך יותר מ-1,000 עובדים שמעסיקה החברה ברחבי העולם. מספר העובדים בארץ צפוי לגדול עד סוף השנה ל-180 איש ויותר.

הראל טייב, מנכ"ל AVG ישראל אמר: "AVG העולמית רוצה ליהנות מהיתרונות של סטארט-אפ ניישן ומחפשת השקעות חדשות בישראל. אנחנו צפויים להיפגש בחודשים הקרובים עם עשרות סטארט-אפים מתחום המובייל ומקווים למצוא חברות שיוכלו לייצר לנו סינרגיה ופיתוחים מתקדמים בתחום אבטחה המידע".

AVG היא מהחברות המובילות בתחום אבטחת המידע כיום. מוצר אבטחת המידע החינמי של החברה מופץ היום על פלטפורמות רבות, ביניהן מחשבי ווינדוס ומק, וכן מכשירי מובייל מבוסס אנדרואיד.

AVG

נוסדה: 1991, בצ'כיה

תחום: אבטחת מידע

עובדים: יותר מ-1,300 במרכזים באירופה ובארה"ב. מטה החברה ממוקם באמסטרדם

מייסדים: יאן גרינצבאך ותומאס הופר

מנכ"ל בישראל: הראל טייב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
מצבה של המדינה יציב יחסית בעולם כי...
מצבה של המדינה יציב יחסית בעולם , אנחנו עושים יותר מידי רעש לגבי דה לגיטימציה במיוחד שכול פעם אנחנו עולים בחדשות לגבי פיתוחים טכנולוגים הן של חברות הזנק או פיתוח אמצאי לחימה ("טילי חץ" ,"כיפת ברזל","מעצמת מל"טים" )מואשמים "בריגול ולחימה סייבר" ( "סטוקסנט" ,"פליים","דוקו ב'" וכו....) צריכים יותר לדאוג ליעול פנימי של מדינה . חינוך - הורדת מקצועות לבגרות , שיפור שעות לימוד לפי אופי המקצעות שהתלמיד בחר (מקצוע "ראליי ,הומני, טכני ") , גודל התלמידים בכיתה לא מה שישפר דרמתית את החינוך זה שיש פיתוחים טכנולוגים לא מעיד שאנחנו מדינה משכילה משחר היסטוריה שלנו הינו עם עם שידע קרוב וכתוב . בזמנים העפלים של היסטוריה. גופי ביטחון - צהל - התיעלות כללית של מערכת , מגוון תפקידים מיותרים , על מנת "למלאה משבצת" פרוטקציות של קידום על חשבון אחרים עקב קירבה משפחתית וכו .. ) משטרה - העלאת איכות המועמדים כיום "על מועמד להצטייד בתעודת בגרות מינימלית ,מעבר של בוחן כושר פשוט יחסית , ועבר ללא דופי ") , רוב השוטרים "מחתימים כרטיס" מועמדים מתקדמים על חשבון אחרים עקב קירבה משפחתית במקום מועמדים איכותים לקדם חקיקות מעצרים מנהלתים לראשי אירגוני פשעה , להפריד את להב 433 מהמשטרה לסנן את הפיקוד ועובדים וגיוס מועמדים מחוץ למסגרת המשטרתית . נכון שיש שוטרים שעושים את תפקידם כיאה עח פי אהבתם למדינה ואידיאולגיה אך הרוב לא כזה. את מבחבל הבא רוב הפעמים מסכלים ואת רוב עברינים הבכירים בתחומי מדינת ישראל שנים על גבי שנים לא מצליחים להכניס לבית סוהר. שבכ - גוף היחיד שעושה את תפקידו יחסית היטב כמו כן המועמדים עוברים סינון איכותי . צריך להתרכז בטיפול בריקבון התרבותי ושל גופי הביטחון . לדאוג שרוב האזרחים יכולו לכלכל את עצמם בכבוד מתחת לקורת גג מעל רושם .
המרכז לחקר הרציונאל  |  15.06.15
לכל התגובות