אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סקר: האמריקאים הם התיירים הגרועים ביותר בעולם

סקר: האמריקאים הם התיירים הגרועים ביותר בעולם

יותר תיירים מארה"ב עושים את צרכיהם בבריכה או בים, לוקחים תמרוקים מהמלון, בורחים מבלי לשלם את החשבון ומדווחים למקום העבודה שלהם שהם חולים על מנת להאריך את החופשה. ואיך זה קשור לימי החופשה שהם מקבלים מהעבודה?

15.06.2015, 23:38 | שירות כלכליסט

סקר חדש מצא כי התיירים הגרועים בעולם הם האמריקאים. הסקר, שנערך על-ידי אתר הטיולים טראוול-זו (Travelzoo), כלל למעלה מ-9,500 משתתפים בוגרים ומצא כמה דברים לא נעימים על תיירים – בייחוד אמריקאים.

קראו עוד בכלכליסט

למשל, אחוז גבוה יותר של אמריקאים הודה כי הוא עושה צרכים בים או בבריכה, לוקח מוצרי תמרוקים מחדרי המלון הביתה, מודיע למקום העבודה שהם חולים כדי להאריך את החופש ובורח מבלי לשלם את החשבון. עורך טראוול-זו, גייב סאגלי, התבטא, כי "חלק ממנהגים אלו לחלוטין לא מקובלים".

בארבעה מתוך 7 קטגוריות, יותר אמריקאים אמרו כי נהגו באופן לא ראוי בעת שהיו תיירים. אולם לעומת מדינות אחרות, אמריקאים הכי פחות נטו לבגוד בבן או בבת זוגם, במהלך חופשות, לעומת הגרמנים שמובילים בקטגוריה זו, לא מבריחים מוצרים במכס – לעומת הסינים שהכי נוהגים לעשות כן ומתכננים את החופשה במהלך שעות העבודה – קטגוריה שגם בה מצטיינים הסינים.

לדברי סאגלי, "אנשים בחופשה נוטים לשלח רסן משום שחופש הוא בריחה מהמציאות היומיומית ולכן קל יותר למתוח את הגבולות". ייתכן כי העובדה שאמריקאים הם התיירים הגרועים מבין כל שאר המדינות היא משום ש"אמריקאים לא מנצלים באופן מלא את ימי החופש שלהם כך שכאשר הם לוקחים חופש הם ממש הולכים עד הקצה".

תיירים אמריקאים. עבודת האמנות Tourisrs II  של האמן דוויין הנסון תיירים אמריקאים. עבודת האמנות Tourisrs II של האמן דוויין הנסון תיירים אמריקאים. עבודת האמנות Tourisrs II  של האמן דוויין הנסון

ואכן, לעומת ימי החופש שמקבלים עובדים במדינות אחרות כגון בריטניה (28), גרמניה (20) וקנדה (10), אמריקאים זוכים להרבה פחות ימים. יתרה מזאת – הם נוטים שלא לנצל את כל ימי החופש שלהם ועל פי סקרים לוקחים רק כמחצית מימי החופש המגיעים להם על פי חוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
זה חלק מדת השמאל העולמית שסימנה לה כמטרה את ארה"ב וישראל
הם תמיד יכתבו רק דברים רעים על האמריקאים. בנושא הזה זה אפילו לא מידע מהימן - אלה האחוז שהודו שעושים זאת. בתרבות הסינית לדוגמה זה לא מקובל להודות ומביא בושה על המשפחה. לכן כל הכתבה הזו לא אומרת כלום. התקשורת השמאלנית תמיד תציג את ארה"ב \ ישראל כמקור כל הרוע, ותתחנף למוסלמים.
דניאל  |  12.07.17
לכל התגובות