אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחזיקי האג"ח של קרדן אישרו את הסדר החוב של החברה צילום: עמית שעל

מחזיקי האג"ח של קרדן אישרו את הסדר החוב של החברה

הסדר החוב בקרדן אן.וי כולל דחייה של שנתיים בתשלומי הקרן למחזיקי האג"ח שיועדו לשנים 2015 ו-2016, בהיקף כולל של כ-165 מיליון יורו. בתמורה, תשלם קרדן אן.וי לבעלי האג"ח תוספת ריבית של 1.875% וכן תקצה להם 10% ממניות החברה

16.06.2015, 11:32 | גולן חזני
מחזיקי האג"ח של חברת קרדן אישרו ברוב של 98%-97% (סידרה א' וסידרה ב') את הסדר החוב של החברה. קרדן אן.וי הודיעה הבוקר לבורסה על אישור ההסדר.

קראו עוד בכלכליסט

הסדר החוב בקרדן אן.וי כולל דחייה של שנתיים בתשלומי הקרן למחזיקי האג"ח שיועדו לשנים 2015 ו-2016, בהיקף כולל של כ-165 מיליון יורו. בתמורה, תשלם קרדן אן.וי לבעלי האג"ח תוספת ריבית של 1.875% וכן תקצה להם 10% ממניות החברה.

המנכ"ל שוקי אורן, צילום: גיא אסיאג  המנכ"ל שוקי אורן | צילום: גיא אסיאג המנכ"ל שוקי אורן, צילום: גיא אסיאג

בנוסף, כולל ההסדר מתן בטחונות למחזיקי האג"ח והתניות פיננסיות שונות שקיבלה החברה על עצמה, אשר ניתנות להסרה בהמשך בהתאם לעמידה באבני דרך. נציג מתוך רשימה שתומלץ ע"י מחזיקי האג"ח ימונה לחבר דירקטוריון החברה, לאחר אישור אסיפת בעלי המניות.

הסדר החוב ייכנס לתוקף בכפוף להתקיימות מספר תנאים מתלים, ובכללם שיעבוד חשבונות בנק של החברה והעברה לחברה ע"י הנאמנים של שלושה שמות מועמדים לדירקטוריון החברה.

שוקי אורן מנכ"ל החברה אמר כי: "לאחר תקופה ארוכה של אי ודאות, אישור הסדר החוב מאפשר לנו להתמקד באופן מלא בהמשך שיפור התוצאות של החברות הבנות בתחומי הפעילות השונים שלנו ובכך להשביח את ערכן של החברות הבנות של הקבוצה כולה. ההסדר טומן בחובו יתרונות הן לחברה והן למחזיקי האג"ח, שנהנים מפיצוי כספי ומשיפור הבטחונות שבידיהם בתמורה להסמכתם לדחייה בתשלום החוב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות