אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מדוע הנהלת הניו יורק טיימס חסמה לעובדי המערכת את הגישה לעמוד הבית? צילום: בלומברג

מדוע הנהלת הניו יורק טיימס חסמה לעובדי המערכת את הגישה לעמוד הבית?

מזכר שנשלח לעובדים מעדכן אותם שהגישה לעמוד הבית נחסמה למחשבים אישיים - והיא תיעשה מעתה רק באמצעות סלולר וטאבלט

16.06.2015, 13:02 | שירות כלכליסט

בניו יורק טיימס מנסים להרחיב את הנוכחות שלהם במכשירים ניידים. לשם כך, ביום שישי האחרון נשלח מזכר לעובדי העיתון ובו הם עודכנו שהגישה לעמוד הבית תיחסם מהמחשבים במטה העיתון.

קראו עוד בכלכליסט

על פי המזכר, כחלק מניסוי כל מי שינסה החל מיום שני להיכנס לאתר דרך המחשב הנייח במשרד, יידרש להשתמש בטלפון הסלולרי או בטאבלט במקום - מגמה הפוכה מהנהוג לרוב במקומות עבודה, שמנסים להילחם בהסחות הדעת של העובדים על ידי הסמארטפונים שלהם. על פי המזכר, למעלה ממחצית הכניסות לאתר של הטיימס הן דרך מכשירים ניידים.

אפליקציה של ניו יורק טיימס באייפד, צילום מסך: crenk.com אפליקציה של ניו יורק טיימס באייפד | צילום מסך: crenk.com אפליקציה של ניו יורק טיימס באייפד, צילום מסך: crenk.com

ההתמקדות הזו במובייל מתוך מטרה "להפוך את המובייל לחלק מרכזי אפילו יותר בטיימס" - שאבה השראה מפייסבוק. ענקית המדיה החברתית דיווחה כי קרוב ל-70% מההכנסות שלה ברבעון הראשון, שעמדו על 3.54 מיליארד דולר, נבעו משימוש במכשירים ניידים, כולל למעלה ממיליארד חיפושים בנייד ביום.

המנכ"ל של הרשת החברתית מארק צוקרברג אף הכריז, כי לאתר יש מספר המשתמשים הגדול ביותר דרך מכשירים ניידים בעולם, והתחייב שהחברה תמשיך להרוויח מהמעבר לשימוש במכשירים ניידים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות