אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת החשמל שינתה את נהלי העבודה במוקד 103 - העובדים הגיבו בעיצומים צילום: אוראל כהן

חברת החשמל שינתה את נהלי העבודה במוקד 103 - העובדים הגיבו בעיצומים

נהלי העבודה החדשים נגזרו ממסגרת התקציב המצומצמת; יו"ר הוועד מיקו צרפתי: "קוראים להנהלה לחזור בה מההחלטה שתפגע בעיקר במעוטי היכולת"

16.06.2015, 13:36 | ליאור גוטמן

הנהלת חברת החשמל שינתה ביממה האחרונה את נהלי העבודה במוקד 103 וגררה הפעלת עיצומים על ידי העובדים.

קראו עוד בכלכליסט

נהלי העבודה החדשים נגזרו ממסגרת התקציב המצומצמת שקבעה החברה. כך, למשל, יעד המענה הכולל ירד מ-97% ל-90% ואילו זמן התגובה הממוצע עלה מ-30 ל-90 שניות. במקביל נשקלת אפשרות לצמצם את שעות הפעילות מה גם שבסוף החודש יסגרו הקופות במשרדים, מהלך שיקשה על לקוחות לשלם במזומן.

תחנת הכוח של חברת החשמל בחיפה, צילום: אלעד גרשגורן תחנת הכוח של חברת החשמל בחיפה | צילום: אלעד גרשגורן תחנת הכוח של חברת החשמל בחיפה, צילום: אלעד גרשגורן

מיקו צרפתי, יו"ר ועד עובדי חברת החשמל אמר, בתגובה: "אנו רואים בחומרה את החלטת ההנהלה לפגוע בשירות הניתן לציבור ואיננו יכולים להסכים לכך. בכוונתנו לפעול ולמנוע בכל דרך אפשרית את שינוי הנהלים במוקדי השירות אשר נחשבים כיום לטובים ביותר בישראל. אני קורא להנהלת החברה ובראשם למנכ"ל החדש להתעשת ולחזור בהם מההחלטה אשר תפגע בעיקר במיעוטי היכולת אשר נזקקים לשירותים הנ"ל".

בחברת החשמל לא מכחישים את הקיצוצים ומסרו בתגובה: "הנהלת החברה ולעובדיה מטרה משותפת אחת והיא שמירה על יציבותה הפיננסית של החברה והיערכות לסביבה תחרותית, עד אשר תיושם הרפורמה. אי לכך, נדרשת החברה לעמוד במסגרת התקציבית ולפעול תוך שיקול דעת וצעדי התייעלות כפוף לתכניות העבודה. הנהלת חברת החשמל מתנצלת על חוסר הנוחות"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות