אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עזריאלי נכנסת חזק לדיור המוגן: רכשה את בית פאלאס בת"א ב-270 מיליון שקל

עזריאלי נכנסת חזק לדיור המוגן: רכשה את בית פאלאס בת"א ב-270 מיליון שקל

בית פאלאס הוא מתחם דיור מוגן אשר הוקם בשנת 2005 על ידי הלנה ויעקב שחם והוא נחשב לאחד מבתי הדיור המוגן היוקרתיים בישראל. עזריאלי החליטה להעמיק את הפעילות שלה בתחום הדיור המוגן על רקע מגמת העלייה בתוחלת החיים והמחסור בבתים מוגנים

17.06.2015, 14:55 | אורן פרוינד
קבוצת עזריאלי מעמיקה את פעילותה בתחום הדיור המוגן בישראל: החברה השלימה היום את רכישת 100% ממניות חברה פרטית המחזיקה ומנהלת את בית הדיור המוגן פאלאס בתל אביב בסכום של כ-270 מיליון שקל. העסקה הזו מצטרפת לשני פרויקטים שיוזמת הקבוצה בתחום הדיור המוגן (אחד במודיעין והשני בלהבים) במה שנראה כמו יעד הצמיחה החדש של עזריאל.

קראו עוד בכלכליסט

בית פאלאס הוא מתחם דיור מוגן אשר הוקם בשנת 2005 על ידי הלנה ויעקב שחם והוא נחשב לאחד מבתי הדיור המוגן היוקרתיים בישראל. המתחם ממוקם ברחוב ויצמן בסמיכות לבית החולים איכילוב בתל אביב, בשטח כולל של כ-30,000 מ"ר. הבית כולל שני מבנים בהם 231 יחידות דיור בתפוסה של 100% ו-4 מחלקות סיעודיות.

עזריאלי החליטה להעמיק את הפעילות שלה בתחום הדיור המוגן על רקע מגמת העלייה בתוחלת החיים והמחסור הקיים בבתים חדשים ואיכותיים המנוהלים בסטנדרטים גבוהים. הפעילות הזו תרוכז בקבוצה תחת ניהולו של יורם בן פורת, לשעבר מנכ"ל רשת "מגדלי הים התיכון" שנחשבת לאחת מאבות המייסדים של הדיור המוגן בישראל.

בית פאלאס בית פאלאס בית פאלאס

מלבד הפרויקט הנוכחי, לעזריאלי שני פרויקטים נוספים כאמור. פרויקט הדיור המוגן במודיעין צפוי לכלול בעתיד (לאחר הקמה) כ-240 יחידות דיור מוגן, אגף סיעודי הכולל כ-72 מיטות סיעודיות וכ-60 יחידות דיור תומך, בשטח כולל של כ-35,000 מ"ר. בלהבים נערכת הקבוצה להקים כ-360 יחידות דיור מוגן וכ-72 מיטות באגף סיעודי, בשטח כולל של כ-44,000 מ"ר.

במסגרת העסקה, כ-10% מהתמורה יופקדו בנאמנות במעמד חתימת ההסכם והיתרה תשולם במועד השלמת העסקה. ה-FFO השנתי הממוצע מהנכס, צפוי לעמוד על סך של כ- 30 מיליון שקל. לצורך קביעת ערך הנכס בעסקה נעשה שימוש בשיעור היוון של כ-9%-9.25%.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות