אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"לית בטויוטה נעצרה ביפן - לאחר שהכניסה למדינה משככי כאבים חזקים

סמנכ"לית בטויוטה נעצרה ביפן - לאחר שהכניסה למדינה משככי כאבים חזקים

לפי דיווחים, ברשותה של ג'ולי האמפ, אזרחית ארה"ב, נמצאו 57 כדורי אוקסיקודון - שאוחסנו בחבילה קטנה שעליה היה רשום "מחרוזות"; המנכ"ל: "היא לא התכוונה להפר את החוק"

19.06.2015, 18:40 | שירות כלכליסט

סמנכ"ל התקשורת של טויוטה בארה"ב, ג'ולי האמפ, נעצרה ביפן לאחר שהכניסה למדינה משככי כאבים באופן לא חוקי. זאת חודשיים בלבד לאחר מינויה.

נשיא טויוטה אקיו טויודה, התנצל על התקרית במסיבת עיתונאים ואמר כי החברה מאמינה כי להאמפ - אזרחית ארה"ב - לא היו כל כוונות להפר את החוק. "בשבילי, מנהלים בכירים והצוות שתחתי הם כמו הילדים שלי וזוהי אחריותו של הורה להגן על ילדו. אם הילד גורם לבעיות, זוהי אחריותו של ההורה להתנצל על כך".

על פי הדיווחים בתקשורת ביפן, המצטטים חוקרי המשטרה, 57 כדורי אוקסיקודון (Oxicodםne) - משככי כאבים חזקים - נמצאו בחבילה קטנה שעליה היה רשום "מחרוזות" ואשר נשלחה על ידי האמפ ליפן. הכדורים אוחסנו בשקיקים קטנים והוחבאו בתחתית החבילה שגם הכילה מחרוזות צעצוע.

אקיו טויודה, צילום: MCT אקיו טויודה | צילום: MCT אקיו טויודה, צילום: MCT

האמפ, שבעבר שימשה בתפקידי ניהול בכירים בג'נרל מוטורס ובפפסיקו, אמרה למשטרה כי לא חשבה שהיא מכניסה למדינה סם לא חוקי. כך לפי דוברת מטעם משטרת טוקיו.

גורם רשמי במשטרה סירב להגיע על הידיעות בתקשורת.

האמפ מונתה לתפקיד באפריל כחלק ממאמצים לשלב יותר נשים בתפקידים בכירים בחברה. היא הצטרפה לחטיבת של החברה בצפון אמריקה ב-2012 והחודש עשתה רילוקיישן לטוקיו שם היא מתגוררת במלון. כך על פי דוברת מטעם טויוטה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות