אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט תחלק בחינם למעלה ממיליון עותקי ווינדוס 10 לבודקי בטא

מיקרוסופט תחלק בחינם למעלה ממיליון עותקי ווינדוס 10 לבודקי בטא

ענקית התוכנה הכריזה כי כל המשתתפים בתוכנית Insider Preview יוכלו להמשיך ולהשתמש בחינם במערכת ההפעלה ווינדוס 10 גם אחרי ההשקה הרשמית

21.06.2015, 10:44 | נמרוד צוק

אחרי שכבר הודיעה כי משתמשי ווינדוס 7 ו-8 שרכשו את מערכות ההפעלה כחוק יהנו משדרוג בחינם לווינדוס 10, מיקרוסופט מוסיפה קבוצה נוספת שיוכלו לקבל את הגרסה החדשה של חלונות ללא תשלום: משתתפי תוכנית "ווינדוס 10 אינסיידר פריוויו" שהריצו בחודשים האחרונים את מהדורות הבטא של מערכת ההפעלה. תוכנית הבטא הייתה פתוחה לחלוטין לקהל הרחב ולפי ההערכות למעלה מ-1.5 מיליון איש נרשמו אליה.

קראו עוד בכלכליסט

בפוסט שעלה במהלך סוף השבוע בבלוג הרשמי של החברה, נמסר כי כל מהדורות הפריוויו שיצאו בעתיד יתריעו בפני המשתמשים שעליהם להרשם ולחבר את מערכת ההפעלה לחשבון המיקרוסופט האישי שלהם. במועד ההשקה הרשמי של מערכת ההפעלה (המיועד כעת ל-29 ביולי), כל המנויים שיעשו זאת יקבלו עותק של הגרסה הסופית של ווינדוס 10. מיד לאחר ההשקה, החברה תתחיל לעבוד על העדכון הבא ומנוייה שיבחרו בכך יוכלו להמשיך לקבל גרסאות פריוויו לעדכונים הללו, שיכללו פי'צרים חדשים ושיפורים נסיוניים.

ווינדוס 10 ווינדוס 10 ווינדוס 10

עם זאת, לא נאמר בפוסט במפורש כי מנויי התוכנית יוכלו להמשיך להשתמש במערכת ההפעלה ללא רשיון או שיקבלו רישיון שימוש ו-CD-Key. כמו כן, מצויינים בפוסט מספר סייגים - משתמשי גרסת האנטרפרייז של מערכת ההפעלה עדיין יזדקקו לרשיון ארגוני על מנת לעדכן את מערכת ההפעלה לגרסת ההשקה.

ווינדוס 10 תצא ב-29 ביולי בשבע גרסאות שונות, כאשר המחיר המלא יעמוד על 119 דולר לגרסה עבור משתמשים פרטיים ו-199 לגרסה הארגונית. עם זאת, משתמשי ווינדוס 7 ו-8 יוכלו לקבל את העדכון בחינם.. גם משתמשים פיראטיים יוכלו להוריד את ווינדוס 10, אך המערכת עדיין תישאר "עותק לא מורשה" של ווינדוס על ההתרעות והמגבלות הכרוכות בכך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
ל-2 מיקרוסופט מלכתחילה אמרה שהשידרוג של עותקים לא חוקיים יגרר לחלונות 10
כלומר עותקים אלו לא יוכלו לעדכן את חלונות 10. שנית מה בדיוק עושה אפל? בדיוק אבל בדיוק את אותה חניקת צוואר אליה. כלומר אין כאן המצאת הגלגל ע"י מיקרוסופט. יתרה מזאת לא משנה איזה מכשיר תקנה תמיד את העידכונים לחומרה, אם יש, תצטרך עותק מקורי של התוככנה על מנת לעדכן. כך שאין לך מה להתרעם. אם לא מוצא חן בעינך מיקרוספט קנה אפל. אך אני מבטיח לך שאותן טרוניות כולל נושא של חניקה בהיכן ניתן להוריד ולהשתמש בתוכנות המאושרות ע"י אפל בלבד. כך שלא ברור לי מי יותר נבל בנושא. או לחלופין תתקין לינוקס ותשתמש בה רק שתזכור שזאת תוכנה ללא אבא ואמא כך שאם יש לך בעיות לא תוכל לבוא בשום טרוניה כי אף אחד לא יקח אחריות. הידד
מחשב PC  |  26.06.15