אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש בג'ימייל: שלחתם מייל בטעות? החזירו אותו בקליק

PLAY

חדש בג'ימייל: שלחתם מייל בטעות? החזירו אותו בקליק

שירות המייל הפופולרי התחדש ביכולת אחזור מיילים מובנית - כלי שימושי מאוד במקרים בהם שלחתם מייל עם תוכן רגיש לנמען שגוי. עד כה, היתה זמינה התכונה רק במסגרת תוספי דפדפן ואפליקציות. כיצד תוכלו להפעיל אותה?

23.06.2015, 17:36 | שירות כלכליסט
שלחתם מייל למישהו בטעות בג'ימייל? מעתה, תוכלו לאחזר את ההודעה בלחיצת כפתור. מדובר בתכונה שימושית מאוד שמספר שירותים מקוונים ואפליקציות איפשרו לעשות, אך עתה קיימת גם באופן מובנה באפליקציית המוביייל של ג'ימייל.

קראו עוד בכלכליסט

לתכונה המובנית קוראים Undo Send והיא מעניקה למשתמשים חלון של בין חמש ושלושים שניות להתחרט על שליחת מייל, בהתאם לבחירתם. כדי להפעיל את התכונה החדשה, עליכם להיכנס אל תפריט ההגדרות של ג'ימייל ולגלול מטה עד לאפשרות Enable Undo Send ואז להגדיר את הזמן בו ניתן יהיה להתחרט על שליחת המייל.

כך תפעילו את התכונה כך תפעילו את התכונה כך תפעילו את התכונה

עד כה, לא היה בג'ימייל כלי אחזור מיילים מלא: היתה יכולת Undo שהוצגה לאחר שנשלח מייל, אך זו הפכה לבלתי אפשרית חמש שניות מרגע שליחת המייל. תכונת אחזור המייל היא ותיקה מאוד וקיימת באאוטלוק מבית מיקרוסופט כבר שנים ארוכות.

התכונה מאפשרת גם למחוק עותקים שלא נקראו ולעדכן את המשתמש על הצלחת פעולת האחזור - מה שיכול להיות משמעותי במקרים בהם נשלח תוכן רגיש לגורמים לא מורשים או שמכתב שיועד לבן הזוג הגיע בטעות לקודמו ב"תפקיד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות