אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניו יורק ננעלה בירידות; פרטנר זינקה ב-18.4%, סלקום - 6.5%

דיווח שוטף

ניו יורק ננעלה בירידות; פרטנר זינקה ב-18.4%, סלקום - 6.5%

המדדים המובילים נחלשו עד 0.4%; הנפט נחלש בשיעור של 1% וננעל מתחת לרמה של 60 דולר לחבית

25.06.2015, 23:00 | שי סלינס

דיווח שוטף מהמסחר באירופה ובניו יורק: העדכונים החשובים, המניות הבולטות, שוק הסחורות, אגרות החוב, ועדכוני האנליסטים

 

דאו ג'ונס S&P 500 נאסד"ק פוטסי דאקס קאק

23:00 - וול סטריט ננעלה בירידות שערים בהובלת מניות הפיננסים, התעשייה והאנרגיה: דאו ג'ונס נחלש ב-0.4%, S&P 500  - ב-0.3% ונאסד"ק - ב-0.2%. מדד מניות התחבורה בדאו ג'ונס איבד 0.8%, ובסך הכל השיל יותר מ-10% מאז השיא שרשם בנובמבר. S&P 500 לקראת שבוע תשיעי בו לא נרשמו תנודות של יותר מ-1% - הרצף הארוך מאז אוגוסט 1993, כאשר המשקיעים נותנים דעתם למגוון גורמים - החשש שיוון תגיע לחדלות פירעון, ונתוני מאקרו שירמזו באשר לאפשרות שהפד יעלה ריבית.

21:50 - הנפט מסוג WTI נחלש בשיעור של 1% וננעל ברמה של 59.7 דולר לחבית, זאת לאחר שאתמול כבר נחלש ב-1.2%. הנפט מסוג ברנט נחלש ב-0.5% וננעל על 63.2 דולר לחבית.

21:20 - לאחר פתיחה חיובית שהלכה ונחלשה, המדדים המובילים בוול סטריט עברו לירידות.

21:00 - הזהב ירד ב-0.1% וננעל על 1,171.8 דולר לאונקיה.

20:15 - עדכון משוק הסחורות: הנפט WTI שוב מתחת ל-60 דולר לחבית אחרי ירידה יומית של 1.1%. הנפט ברנט מאבד 0.8% ל-63 דולר לחבית והזהב נסחר כמעט ללא שינו ברמה של 1,173 דולר לאונקיה.

19:20 - המחזור בפרטנר עומד על 117 אלף עסקאות, כלומר 330 אלף דולר.

נעילת מסחר שלילית בבורסות אירופה: פוטסי בלונדון איבד 0.5% מערכו, קאק בצרפת ירד ב-0.1% ודאקס בגרמניה ננעל ללא שינוי מהותי.

פיל אורלנדו (Phil Orlando), ראש מחלקת מסחר בפדרייטד אינווסטורס (Federated Investors) מניו יורק אומר על כי נתוני המאקרו בארה"ב מראים שיפור עקבי. "השיפור בהוצאות הצרכנים בחודש האחרון הוא משמעותי. הצרכנים הם אלו שנהנים ממחיר גז נמוכים, במקביל ולמרות שהאינפלציה נמוכה ממה שרוצים בפד - הם יעלו ריבית בספטמבר".

חיים סבן הבעלים של פרטנר, צילום: פורום סבן חיים סבן הבעלים של פרטנר | צילום: פורום סבן חיים סבן הבעלים של פרטנר, צילום: פורום סבן

18:25 - חגיגה התקשורת הישראלית בניו יורק - מניית פרטנרמזנקת ב-18% וסלקום עולה ב-7%.  מחזור המסחר במניית פרטנר עומד על כרבע מיליון דולר - גבוה פי 4 ממחזור המסחר הממוצע היומי אך עדיין נמוך מהמחזור בבורסה של תל אביב שעמד היום על 7.8 מיליון שקל.

17:10 - דיווח ב-CNBC: נדחקה פגישת היורוגרופ (שרי האוצר של אירופה). הסיבה - מחכים להצעה החדשה של יוון.

16:45 - עליות קלות של 0.2% בפתיחת המסחר. היורו יציב מול הדולר ברמה של 1.12 דולרים ליורו. נטפליקסיורדת ב-2% אחרי הורדת המלצה מסיטי וסוסייטה ג'נרל.

16:00 - נתוני מאקרו לפני פתיחת המסחר: מדד הליבה של ההוצאה לצריכה פרטית עלה ב-1.2%, בהתאם לצפי. התביעות הראשוניות לדמי אבטלה עמדו בשבוע החולף על 271 אלף, לעומת צפי ל-272 אלף בקשות. ההוצאות האישיות עלו ב-0.9%, לעומת צפי לעלייה של 0.7%.

נטפליקס נטפליקס נטפליקס

14:30 - שר האוצר הגרמני: "יוון התקפלה והלכה אחורה".

14:15 - ראש ממשלת יוון אלכסיס ציפרס לא הצליח להגיע היום בבריסל להסכמות עם נציגי הנושים הבינלאומיים - לקראת פגישת מנהיגי האיחוד האירופי שתתקיים אחר הצהרים. ככל הנראה, שני הצדדים יגיעו לפגישה עם הצעות נפרדות.

 

13:50 - בורסות ניו יורק ננעלו אתמול בירידות אחרי יומיים רצופים של עליות. דאו ג'ונס ננעל בירידה של 1%, בעוד נאסד"ק ו-S&P 500 ירדו ב-0.7%.

חברת סינרון מדיקל, העוסקת בתחום המכשור הרפואי לתעשיית האסתטיקה, פרסמה תוצאות ניסוי חדש במכשיר ה-Profound™, מכשיר חדשני המבוסס על גלי רדיו, מוכח קלינית לשיפור קמטים בפנים ובצוואר ללא ניתוח. תוצאות הניסוי הנוכחיות מצביעות על כך שעל ידי קביעת הגדרות טיפול אופטימליות, שימוש ב-Profound™ מביא לשיפור של 89% ברפיון עור הפנים, ביחס לתוצאות מתיחת פנים כירורגית.

אטיוניטי, ספקית מובילה של פתרונות תוכנה לזמינות מידע, הודיעה על השקת פתרון חדש לענן לסביבת מחסני הנתונים. הפתרון מאפשר טעינת נתונים אוטומטית אופטימלית, מהירה קלה וחסכונית, מסביבות נתונים מגוונות למחסן הנתונים של מיקרוסופט בענן, Azure SQL.

אלקוברה דיווחה אתמול כי לא עמדה ביעדים הראשוניים בניסוי בתרופה לטיפול ב־X שביר, והמניה נפלה אתמול ב-13% במסחר. עם זאת, החברה עמדה ביעדי המשנה של הניסוי. הניסוי נועד להעריך בצורה ראשונית את היעילות והבטיחות של התרופה MDX בטיפול בתסמונת X שביר, ובמסגרתו נבדקו כמה מדדים התנהגותיים וקוגניטיביים בקרב 62 משתתפים. מבחינת אלקוברה מדובר בכישלון שלישי לתרופה, אחרי שהיא כשלה בשני ניסויים שנערכו לטיפול בהפרעות קשב וריכוז — האחד במתבגרים והשני במבוגרים.

X שביר היא תסמונת גנטית, שמתבטאת בתסמינים פיזיולוגיים, אינטלקטואליים והתנהגותיים המובילים גם להפרעות קשב וריכוז ולשינויים במצבי רוח.

מימין ז מימין ז'אן קלוד יונקר נשיא הנציבות האירופית ואלכסיס ציפרס ראש ממשלת יוון | צילום: איי פי מימין ז

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות