אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמזון: נגייס 100 עובדים בישראל תוך שנה וחצי

אמזון: נגייס 100 עובדים בישראל תוך שנה וחצי

החברה תחפש מהנדסי תוכנה ופתרונות ענן, שיעבדו על פיתוח כלים ומערכות עבור שירות AWS של החברה. לדברי סמנכ"ל הטכנולוגיות של אמזון, שירות הענן הארגוני של החברה חצה את רף מליון הלקוחות והכפיל את גודלו השנה

25.06.2015, 14:43 | אסף גלעד

אמזון מתכננת לגייס כמאה עובדים בישראל - למרכז הפיתוח והשיווק בתחום הענן הממוקם בהרצליה ולמרכז החומרה שלה ביקנעם שמבוסס על חברת אנפורנה,

קראו עוד בכלכליסט

כך אמר הבוקר (ה') וורנר ווגלס, סמנכ"ל הטכנולוגיות העולמי של אמזון. למרות שפעילות אמזון בישראל התמקדה עד כה בעיקר במכירת שירותי הענן שלה (AWS) שלה, כעת מדבר ווגלס על גיוס 100 אנשים טכניים, בעיקר ארכיטקטים של תוכנה ומהנדסי לקוחות שעוסקים בפיתוח פתרונות ענן עבור חברות ועסקים בישראל.

מהנדס תוכנה? ג מהנדס תוכנה? ג'ף בזוס מחפש אותך מהנדס תוכנה? ג

ווגלס אמר את הדברים בכנס השנתי של אמזון שנערך בגני התערוכה בהשתתפות 2,000 איש, רובם סטארט-אפיסטים שמבססים את השירות שלהם על הענן של אמזון. ווגלס ציין בפניהם ששירות הענן של אמזון חצה את רף מיליון הלקוחות, רובם ככולם עסקים, וכי שיעור הצמיחה עומד על כמאה אחוזים בשנה.

כיום מעסיקה אמזון AWS כעשרה עובדים בהרצליה, ולפי ההערכה היא מצויה בשלבי איתור של נכס בגודל של 3,000 מ"ר בכדי להעסיק כ-100 איש גם באזור המרכז.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות