אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עמית אוברקוביץ' מונה לסמנכ"ל משאבי אנוש של חברת החשמל צילום: שאול גולן

עמית אוברקוביץ' מונה לסמנכ"ל משאבי אנוש של חברת החשמל

בנו של יורם אוברקוביץ', יו"ר הוועד המיתולוגי שנפטר ב-2003, עובד בחברת החשמל כבר 25 שנה וב-2008 מונה לדירקטור בחברה

27.06.2015, 14:55 | ליאור גוטמן

עמית אוברקוביץ עמית אוברקוביץ' | צילום: שאול גולן עמית אוברקוביץ

עמית אוברקוביץ' מונה ביום חמישי האחרון לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש של חברת החשמל. אוברקוביץ', (50) עובד בחברת החשמל מעל ל-25 שנה, הגיע לתפקידו לאחר שביולי שנה שעברה מונה למנהל אגף משאבי אנוש במקומו של יצחק (איקא) יכין שפרש לגמלאות.

קראו עוד בכלכליסט

ב-2008 מונה אוברקוביץ' לדירקטור בחברת החשמל, לא לפני שהוגשה נגדו תביעה שהוגשה לבג"ץ כנגד המינוי. אוברקוביץ' ייאלץ להתמודד בשנה הבאה עם הרפורמה המיועדת בחברת החשמל שבמסגרתה אמורים לפרוש קרוב ל-2,000 איש. לאחרונה גיבש בהצלחה את המיני-פרישה של כ-440 איש מחברת החשמל בעלות של כ-650 מיליון שקל.

אביו של עמית, יורם אוברקוביץ', כיהן עד 2003 כיו"ר ועד עובדי חברת החשמל ונחשב לאחד מראשי הוועד החזקים שהיו במשק הישראלי באותה תקופה, כזה שיוחס לו הביטוי "מחזיק את היד על השאלטר". יורם אוברקוביץ' שימש גם כיו"ר איגוד הכדורסל ויו"ר הוועד האולימפי ונפטר ביולי 2003

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
אז איך באמת הגיע לתפקיד ??
עמית אוברוקוביץ- אבא שלו היה יור הוועד איש עם כוח האבא טיפח את מיקו צרפתי היור הנוכחי היה מאמנו האישי כשעסקו יחד בספורט הכדורעף בהמשך אוברקוביץ טיפח אותו והכשיר אותו לתפקיד היור הנוכחי ועכשיו מיקו גם מחזיר טובה לפטרונו וגם יהייה לו קל מול ההנהלה כשהבן של אוברקוביץ עמית הוא בתפקיד כה משמעותי -חונטה -על זה דרוקר לא עושה תחקירים מכל 13.000 עובדי החברה במקרה יצא שהבן של הוא המתאים -חחחח פשע מאורן חבורת מושחתים מהיסוד .
504 התחקירן  |  30.09.17
לכל התגובות