אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהרשת למשאית: אמזון פותחת חנות ניידת בסיאטל

מהרשת למשאית: אמזון פותחת חנות ניידת בסיאטל

הענקית הקמעונאית השיקה יוזמה חדשה: משאית ממותגת תטייל ברחובות העיר ותציע לתושבי האזור מוצרים מתחלפים בהנחות משמעותיות. לקוחות יוכלו להזמין את המוצר באינטרנט ולאסוף אותו מהמשאית בתוך כמה שעות

28.06.2015, 15:07 | עומר כביר
בישראל עדיין אפשר לשמוע בימי הקיץ את מנגינת האוטו-גלידה שמזמנת את ילדי השכונה לקנות ארטיקים וקסטה במחירים מופקעים. בארה"ב, אמזון לקחה את הקונספט הזה צעד משמעותי קדימה – בדמות משאית עמוסת טובין השועטת ברחובות העיר ומאפשרת לצרכנים להזמין מוצרים נבחרים במבצע דרך האינטרנט, ולאסוף אותם ישירות מן המשאית.

קראו עוד בכלכליסט

המשאית, שזכתה לשם האומלל Treasure Truck, נוסעת בימים אלו ברחובות סיאטל, שם ממוקם גם המטה המרכזי של אמזון. הקונספט פשוט: לקוחות אמזון שגרים באזורי החלוקה של המשאית יכולים להיכנס לעמוד יעודי באפליקציית אמזון. הם אז יכולים לראות רשימת מוצרים שזמינים במלאי, שיתחלף מדי יום.

משאית ההפתעות של אמזון משאית ההפתעות של אמזון משאית ההפתעות של אמזון

לדברי אמזון, מדובר "במוצרים מבוקשים ביותר ושזמינים בכמות מוגבלת", ובמחירים משתלמים במיוחד. בפועל, הדבר מזכיר מאוד את אתרי הקופונים היומיים שמציעים ללקוחות מגוון של מוצרים בהנחה משמעותית לזמן מוגבל.עד כה, המשאית מכרה מוצרי אלקטרוניקה, מאכלי גורמה במחיר משתלם במיוחד (כמו שני נתחי פורטרהאוס במשקל 700 גרם כל אחד ב-20 דולר בלבד), מוצרים מיצרנים מקומיים,  אופניים ב-99 דולר, מחזיקי נרות במהדורה מוגבלת וגלשן חתירה ב-99 דולר.

לאחר הזמנת המוצר, הלקוחות בוחרים משבצת זמן שבה המשאית תחנה באזורם באותו היום, וניגשים לאסוף את הרכישה שלהם. בנוסף, לקוחות יכולים לגשת למשאית ללא הזמנה מראש ולרכוש את המוצרים במקום.

"מדובר בחוויה מהנה ואינטראקטיבית שמספקת גישה למוצרים נחשקים מאוד. רבים מהמוצרים האלו לא ניתן למצוא בשום מקום אחר, וזמינים רק בכמות מוגבלת", נמסר מאמזון. “המבחר מאוד חשוב ללקוחות, וזו דרך נוספת להציע להם מוצרים ייחודיים". בשלב זה עדיין לא ידוע מתי המשאית תבקר בערים נוספות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות