אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנוקמים מארץ עוץ

PLAY

הנוקמים מארץ עוץ

דורותי יצאה לחפש את ניק פיורי, התשובה האולטימטיבית להומופובים, למה בעצם לא כדאי לכם להטריד את משמר המלכה, הדרך הנכונה להחזיק תינוק ולמה אנחנו אוהבים את המיניונים

28.06.2015, 17:11 | נמרוד צוק

1. אבל טוני סטארק, תמיד היה לך לב!

מה היה קורה אם הייתם ממזגים את סרט "הנוקמים" האחרון ועולם הקוסם מארץ עוץ של פרנק באום? משהו מוזר מאוד, אם לשפוט לפי הוידאו הזה - ואנחנו בהחלט היינו הולכים לראות את זה.

 

2. האהבה ניצחה

בסוף השבוע קיבל בית המשפט העליון האמריקאי החלטה היסטורית שאוסרת על כל מדינות ארה"ב שלא לאפשר נישואים חד-מיניים. פייסבוק הצטרפה לחגיגה עם כלי אוטומטי לצביעת תמונות הפרופיל בצבעי הגאווה, טרנד שסחף עשרות מליונים ממשתמשי הרשת החברתית, כולל לא מעט סלבס. אחד מהם היה ארנולד שוורצנגר, מושל קליפורניה לשעבר ומחסל קריירות בהווה. בתגובה להומופוב שהחליט להטריל אותו, שוורצנגר ענה לו בצורה מושלמת.

.

גם יוטיוב ציינה את הרגע החשוב הזה ואת סיום חודש הגאווה בסרטון מרגש שקיבץ רגעי יציאה מהארון שבוצעו בשבועות האחרונים, לצד קטעי חדשות וחומרים רלוונטיים אחרים.

3. אל תתעסקו עם משמר המלכה

כמעט מי שאי פעם ביקר בלונדון הצטלם עם שומרי הארמון. רבים גם שמעו את המיתוס שניתן לגעת בשומרים ואסור להם להגיב. זה כמובן לא נכון - כפי שגילה תייר אמריקאי טיפש לאחרונה.

4. ועכשיו נבצע את "פעמיים ישו התינוק"

לאבות טריים רבים יש בעיה: הם אינם יודעים מהי הדרך הנכונה להחזיק את התינוק שלהם. הסרטון השימושי הבא ילמד אותם את כל האפשרויות הבסיסיות בפחות מדקה.

 

5. מאבק הגז

אפילו הבדיחה הכי אינפנטילית ביקום נהיית מצחיקה כשהיא מבוצעת על ידי צמד מיניונים בסרבלים כחולים. פאפיה!

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות