אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית המשפט אישר לשלד הבורסאי פרוטאולוג'יקס לחלק מיליון שקל צילום: בועז אופנהיים

בית המשפט אישר לשלד הבורסאי פרוטאולוג'יקס לחלק מיליון שקל

החלוקה נדרשה לאישור ביהמ"ש שכן לחברה שבשליטת אפסווינג של ירון ייני אין פעילות למעט הלוואה שנויה במחלוקת לפרויקט נדל"ן בברוקלין

29.06.2015, 18:33 | גיל קליאן

שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב דניה קרת מאיר אישרה את חלוקת הדיבידנד בסך מיליון שקל בשלד הבורסאי פרוטאולוג'יקס. כך עולה מדיווח החברה היום (ב').

קראו עוד בכלכליסט

אישור בית המשפט מגיע לאחר שבתחילת החודש אישר שוב דירקטוריון החברה את החלוקה - לאחר שרשות ניירות ערך ביקשה לאשר מחדש את ההחלטה בדירקטוריון. רשות ני"ע טענה כי האישור הראשון היה בדירקטוריון חסר על פי חוק הריכוזיות, כאשר האישור השני היה בדירקטוריון שעמד בדרישות הדח"צים של החוק - לאחר המינוי של ה"מעושרת" דפנה שחר ורו"ח כפיר אביב לכהונה בחברה.

החלוקה נדרשה לאישור בית המשפט שכן לחברה שבשליטת אפסווינג של ירון ייני אין פעילות למעט הלוואה שנויה במחלוקת לפרויקט נדל"ן בברוקלין.

אחרי הגשת העמדה הראשונה של הרשות, החלו להישמע קולות של בעלי מניות אחרים בחברה, שאינם נמנים על קבוצת אפסווינג של ירון ייני. משקיעים אלה דרשו שורה של הבהרות מהחברה - ובפרט לשמוע דיווח על איך דירקטוריון החברה מקבל החלטות אם אינו עומד, לפי רשות ני"ע, בתקנות חוק הריכוזיות, וכן לשמוע פרטים על חקירת הליקויים שהועלו במכתבי ההתפטרות של הדח"צים בחברה, יעקב גולדמן ומאיר שביט, לשמוע דיווח על חוקיות העסקה המרכזית שביצעה החברה בעת האחרונה - הענקת הלוואה לפרויקט נדל"ן בברוקלין ועוד דרישות רבות נוספות. כמו כן ביקשו בעלי המניות לשמוע הסבר על הנסיבות להחלפת רואי החשבון של החברה. דרישות אלה עדיין עומדות בפני החברה.

ירון ייני, צילום: בועז אופנהיים ירון ייני | צילום: בועז אופנהיים ירון ייני, צילום: בועז אופנהיים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות