אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיל טופז מונה למנכ"ל בנק ירושלים צילום: סיוון פרג'

גיל טופז מונה למנכ"ל בנק ירושלים

יחליף את אורי פז שפורש. טופז משמש כיום כסמנכ"ל, ראש אגף לקוחות פרטיים בחברת כ.א.ל וכמו כן כיהן בעבר במספר תפקידים בכירים בבנק הפועלים

30.06.2015, 12:01 | שירות כלכליסט

דירקטוריון בנק ירושלים אישר היום (ג) את מינוי גיל טופז למנכ"ל הבנק. טופז יחליף את אורי פז, מנכ"ל הבנק בחמש השנים האחרונות שהודיע לפני חודשיים על סיום תפקידו.

קראו עוד בכלכליסט

טופז משמש כיום כסמנכ"ל, ראש אגף לקוחות פרטיים בחברת כ.א.ל. ובתפקידו הקודם בחברת כ.א.ל כיהן כ-CRO - סמנכ"ל ראש אגף ניהול סיכונים ואשראי.

אורי פז. פורש, צילום: עמית שעל אורי פז. פורש | צילום: עמית שעל אורי פז. פורש, צילום: עמית שעל

כמו כן כיהן טופז בעבר במספר תפקידים בכירים בבנק הפועלים ובהם הוביל את האסטרטגיה של החטיבה הקמעונאית, ניהול קשרי לקוחות עסקיים בחטיבה העסקית וניהול האשראי הקמעונאי. טופז הוא עורך דין רואה חשבון בהשכלתו ובעל תואר שני במנהל עסקים.

יו"ר דירקטוריון בנק ירושלים זאב גוטמן אמר כי " טופז בעל הבנה מעמיקה של הסביבה הפיננסית בישראל ויכולת גבוהה להתוויית כיוונים אסטרטגים, שיסייעו לבנק ירושלים לעמוד מול האתגרים והשינויים במערכת הבנקאית בימים אלו, הכוללים בין היתר את תחומי האשראי בכלל ואשראי קמעונאי בפרט". גיל טופז אמר: "אני סמוך ובטוח כי ביחד עם צוות העובדים, ההנהלה והדירקטוריון, נוביל את הבנק להישגים ולשיאים חדשים לרווחת הלקוחות, העובדים, הספקים ובעלי המניות של הבנק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות