אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
NBC וקרלוס סלים מחרימים את דונלד טראמפ צילום מסך: Fox News

NBC וקרלוס סלים מחרימים את דונלד טראמפ

הרשת הודיעה כי לא תשדר יותר תחרויות "מיס אמריקה" ו"מיס עולם" בשל דבריו כי המקסיקנים החוצים את הגבול הם אנסים המבריחים סמים ופשע לתוך ארה"ב. גם אורה TV חברת הטלוויזיה של קרלוס סלים ביטלה מיזם עם טראמפ

30.06.2015, 16:41 | שירות כלכליסט

חברת NBC Universal – חטיבה של Comcast – הודיעה אתמול כי תנתק את קשריה עם דונלד טראמפ בשל "הערותיו המבזות" לגבי המהגרים בארה"ב. בהצהרה הודיעה הרשת כי תחרויות מיס אמריקה" ו"מיס עולם" לא ישודרו יותר בידי הרשת. שידורים אלו הם מיזם משותף של הרשת עם טראמפ.

איל הנדל"ן, שהגיש את מועמדותו לראש המפלגה הרפובליקנית, אמר שהמקסיקנים החוצים את הגבול הם אנסים המבריחים סמים ופשע לתוך ארה"ב.

 דונלד טראמפ יחד עם מיס יוניברס, צילום: איי פי דונלד טראמפ יחד עם מיס יוניברס | צילום: איי פי  דונלד טראמפ יחד עם מיס יוניברס, צילום: איי פי

גם אורה טי. בי. (Ora TV), חברת הטלוויזיה של קרלוס סלים, המיליארדר המקסיקני, ושל לארי קינג, מלך תוכניות האירוח לשעבר, ביטלה מיזם משותף עם טראמפ לאחר הערותיו הפוגעניות. כך הודיע היום דוברו של סלים.

זוהי החברה השלישית המנתקת קשרים על טראמפ על רקע דבריו – גם רשת יוניוויז'ן המשדרת שידורים בספרדים אמרה כי לא תשדר את תחרויות "מיס ארה"ב".

דובר אורה טי. בי, שהוא גם חתנו של סלים אמר: "דבריו היו לחלוטין לא במקום. לא נוכל לשתף פעולה עם מישהו כה צר אופקים".

אייל הטלקום, קרלוס סלים, הוא האיש השני העשיר בעולם, והונו מוערך ב-71.1 מיליארד דולר, על פי מגזין פורבס. טראמפ מדורג במקום ה-405 ברשימה עם הון של 4.1 מיליארד דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות