אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
65 אלף דולר עבור הרצאה של צ'לסי קלינטון צילום: בלומברג

65 אלף דולר עבור הרצאה של צ'לסי קלינטון

אוניברסיטת מינסוטה ביקשה להזמין את הילרי קלינטון לשאת דברים בארוחת גאלה, אלא שנציגיה דרשו 275 אלף דולר תמורת הופעתה. בטוויטר לא נשארו אדישים לנוכח הבחירה

01.07.2015, 11:34 | שירות כלכליסט

הרשת החברתית טוויטר סוערת נוכח הגילוי כי צ'לסי קלינטון קיבלה 65 אלף דולר תמורת הופעה קצרה באירוע של אוניברסיטת מינסוטה ב-2014.

האוניברסיטה חיפשה דמות ציבורית ידועה כדי להיות דובר מפתח בארוחת גאלה והבחירה הראשונה הייתה המועמדת המובילה של המפלגה הדמוקרטית לנשיאות, הילרי קלינטון אולם בשל המחיר שדרשו נציגיה – 275 אלף דולר – לא הוזמנה לבסוף.

הילרי קלינטון , צילום: רויטרס הילרי קלינטון | צילום: רויטרס הילרי קלינטון , צילום: רויטרס

הבחירה הבאה הייתה בתה של קלינטון, צ'לסי. על פי דיווחים של ה"וושינגטון פוסט" שילמה האוניברסיטה לצ'לסי 65 אלף דולר תמורת הופעתה בארוחה. הדובר שלה אמר כי באופן דומה לאמה, צ'לסי לא לוקחת אליה את הרווחים מהופעות ציבוריות באוניברסיטאות כי אם מזרימה את הכסף לקרן החברתית של משפחת קלינטון (Bill, Hillary and Chelsea Clinton Foundation).

יו"ר הוועדה הרפובליקנית הלאומית, ריינס פריבוס, קפץ על החדשות וצייץ: "מה לעשות כאשר גובה הילרי קלינטון 275 אלף דולר תמורת נאום? לקחת את צ'לסי במקום תמורת 65 אלף דולר".

בציוצים אחרים הביעו אנשים תמיהה לגבי מדוע מישהו בכלל ירצה לשלם כדי לשמוע את צ'לסי קלינטון ובציוץ אחד הובעה תמיהה שהיא זוכה לפי שניים מהתשלום שלה זוכה המנהיגה הפמיניסטית האייקונית גלוריה סטיינמן תמורת נאומיה.

אולם ציוצים אחרים הגנו על צ'לסי והדגישו כי הכסף לא מגיע לכיסה אלא הולך לקרן החברתית של המשפחה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות