אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרטנר משיקה דאטה סנטר חדש צילום: shutterstock

פרטנר משיקה דאטה סנטר חדש

המתקן יתחרה במרכזי הנתונים של בזק, מד-1 ומפעילים נוספים והושקעו בו עשרות מיליוני שקלים. החברה תציע דרכו שירותי ענן, סייבר, אירוח שרתים ואחסון מידע רגיש

01.07.2015, 16:12 | רפאל קאהאן

חברת הודיעה היום (ד') על השקת מתקן דאטה סנטר חדש. המתקן שלדברי החברה הוקם בעלות של עשרות מיליוני שקלים ישמש לאספקת שירותים כגון: מחשוב ענן, סייבר, אחסון ואירוח שרתים, שירותי תקשורת מנוהלים, שירותי אינטגרציה ואחסון מידע רגיש במתחם מאובטח.

קראו עוד בכלכליסט

בין המתחרות הישירות של פרטנר בתחום ניתן למנות את בזק ובזק בינלאומי, מד-1, סלקום וגלובל דאטה סנטר. לקוחות קיימים של שירותי האחסון של אורנג' ו-012 יועברו למתקן החדש. חוות השרתים משתרעת על פני שטח של כ-1,500 מ"ר.

איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר, צילום: אוראל כהן איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר | צילום: אוראל כהן איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר, צילום: אוראל כהן

השקת המרכז החדש התבצע תחת המנכ"ל הנכנס, איציק בנבנישתי, שמחליף את חיים רומנו בתפקיד. החווה ממוקמת בראש העין בסמוך למטה פרטנר. עוד נמסר שפרטנר תספק גם שירותים נלווים כגון אינטגרציה בתחום התקשורת הסלולרית והקווית ופתרונות מחשוב ענן.    

פעילותה של פרטנר בתחום המחשוב הארגוני אינה ענפה ועד כה רוב השוק התנהל סביב מרכזי הנתונים של בזק, מד-1 והוט ועוד מספר מפעילים כגון גלובל דאטה סנטר, בינת שהקימה לאחרונה מרכז נתונים בירושלים ו-F5. כניסתם של מפעילים נוספים לתחום יכול להועיל ליצירת תחרות מכיוון שמחירי האחסון בישראל עדיין נחשבים גבוהים מאוד ביחס למקביליהם בחו"ל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות