אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המנכ"לית החדשה של מיקרוסופט ישראל: שלי לנצמן קרדיט צילום: קובי קנטור

המנכ"לית החדשה של מיקרוסופט ישראל: שלי לנצמן

היא תחליף את דני ימין, שכיהן כמנכ"ל החטיבה הישראלית בעשור האחרון ופרש לפני כחודשיים. היא מילאה מגוון של תפקידים בחברה, כולל מנהלת מכירות למגזר הבטחוני ומנהלת קבוצת התקשורת השיווקית

02.07.2015, 13:33 | הראל עילם

שלי לנצמן, שתיפקדה עד כה כסמנכ"לית המגזר הציבורי במיקרוסופט ישראל, מונתה למנכ"לית מיקרוסופט ישראל במקום דני ימין, שכיהן בתפקיד בעשור האחרון. ימין קודם להיות נשיא אזורי בסין לענייני מכירות לארגוני אנטפרייז במיקרוסופט.

קראו עוד בכלכליסט

לנצמן תתחיל את תפקידה כבר מהיום (ה'), לאחר שימין פרש מתפקידו לפני כחודשיים. לפני כן, מלבד עבודתה כסמנכ"ל המגזר הציבורי בחטביה המקומית, היא כיהנה במגוון רחב של תפקידים בתחום המכירות והשיווק במיקרוסופט ישראל. היא הצטרפה לחברה במקור ב-1998, ומאז תיפקדה גם כסמנכ"לית חטיבת אנטרפרייז במיקרוסופט ישראל, מנהלת קבוצת המכירות בתחום הפיננסיים, וכן מכירות בתחום הבריאות, התעשייה, אנטרפרייז והמגזר הבטחוני. היא גם שימשה כמנהלת קבוצת התקשורת השיווקית של החברה.

שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, קרדיט צילום: קובי קנטור שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל | קרדיט צילום: קובי קנטור שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, קרדיט צילום: קובי קנטור

בהודעה לעיתונות, לנצמן מסרה: "אני נרגשת לקבל את התפקיד שהוא אחד המשפיעים והמעניינים במשק הישראלי. הטכנולוגיה משנה את חיינו בקצב מואץ ובכיוונים מפתיעים. אנחנו במיקרוסופט ישראל יחד עם אלפי שותפינו המקצועיים, נמשיך לספק את מיטב הפתרונות של מיקרוסופט שיסייעו למשתמשים להפיק את המקסימום מההזדמנויות שמציע עולם מרתק זה". עוד הוסיפה לנצמן: "אנו מחויבים להציע בישראל את הפלטפורמות והשירותים הטובים ביותר בתחומם מבוססי מובייל וענן, זאת במטרה להעצים כל אדם וארגון להשיג את המירב. על מנת לעשות זאת, נמשיך לפתח את כוח האדם המקומי המוכשר באופן שיתרום בצורה המיטבית להצלחה המתמשכת של לקוחותינו".

ללנצמן תואר BA במדעי החברה ואסטרטגיה מאוניברסיטת בר אילן.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
מיקרוסופט ישראל חיה על הצבא והממשלה, זה כל התפקיד שלה בחיים
היא צריכה להביא את המיליונים מהצבא והממשלה והבוסים ברדמונד מרוצים. דווקא שלי היא סימן מצויין לבינוניות של הסניף הישראלי שמאז שעזב אותו אריה סקופ מושך אליו אנשים בינוניים שרק נתקעים שם שנים. תנסו לדבר עם אחד הקשקשנים ממחלקת השיווק שלהם ותגלו שאף אחד לא יודע על מה הוא מדבר ובעיקר מדקלם את המסרים האוטומטיים של החברה. מגוחך שממנים מישהי עם אפס השכלה טכנולוגית. נכון שהיא לא צריכה להיות מפתחת אבל עדיין היה צריך משהו. דני ימין הוא בוגר מערכות מידע מהטכניון ויו"ר הוועד המנהל של הטכניון. משהו קצת דומה היה יכול להיות יותר טוב.
שמעון , מרכז  |  04.07.15
לכל התגובות