אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תיק החקירה נגד טלדור הועבר לבירור בפרקליטות

תיק החקירה נגד טלדור הועבר לבירור בפרקליטות

בסיום הבירור יוחלט אם יוגש כתב אישום על קבלת דבר במרמה, פרט מטעה בכוונה להטעות, רישום כוזב במסמכי תאגיד ומרמה והפרת אמונים

02.07.2015, 13:34 | מאיר אורבך

טלדור הודיעה לבורסה שהפרקליטות קיבלה את תיק החקירה לעיון ולאחר בדיקה תחליט האם להגיש כתב אישום. הפרקליטות תיידע את החברה על כך, כך עולה מדיווח של טלדור לבורסה היום (ה').

קראו עוד בכלכליסט

במאי שנה שעברה נחשפה פרשה של אי התאמות חמורה בדוחות החברה. על פי הדיווחים של החברה נמצאו אי התאמות של כ-49 מיליון שקלים בדוחות. שני הנחקרים המרכזיים בפרשה הם יוסף פחימה, מנהל חטיבת השירותים המנוהלים בחברה ומירב גת, סמנכ"לית הכספים של החטיבה.

יוסי פחימה סמנכ"ל חטיבת השירותים לשעבר בטלדור יוסי פחימה סמנכ"ל חטיבת השירותים לשעבר בטלדור יוסי פחימה סמנכ"ל חטיבת השירותים לשעבר בטלדור

ברשות ניירות ערך מייחסים לפחימה ולגת עבירות של קבלת דבר במרמה, פרט מטעה בכוונה להטעות, רישום כוזב במסמכי תאגיד ומרמה והפרת אמונים.

על פי החקירה של רשות ניירות ערך, קיים חשד לפיו גת ופחימה גרמו בצוותא להצגת נתונים כוזבים בדו"חות החברה לשנים 2007 ועד הרבעון השלישי של 2013, באמצעות יצירת שינויים באופן שיטתי ומתמשך בערך המלאי של חטיבת השירותים של החברה ובסעיפים נוספים בדו"חות.

ברשות חושדים כי גת ופחימה הציגו במעשיהם ערכי מלאי גבוהים מהקיים בפועל ובכך גרמו לפרסום פרטים מטעים בדו"חות בהיקף של 49 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות