אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"ל כספים חדש באי.די.בי תיירות: יוני צברי

סמנכ"ל כספים חדש באי.די.בי תיירות: יוני צברי

צברי מונה לתפקיד על רקע המשך השיחות למיזוג בין סאן דור של אל על לישראייר של אי.די.בי. הוא יחליף את חני סובל שמילאה אותו בארבע השנים האחרונות

04.07.2015, 16:33 | גולן חזני

קבוצת אי.די.בי תיירות ממנה סמנכ"ל כספים חדש, על רקע השיחות למיזוג בין ישראייר שלה וסאן דור של אל על. יוני צברי ימונה לתפקיד ויחליף את חני סובל.

מנכ"ל אי.די.בי תיירות אורי סירקיס מנכ"ל אי.די.בי תיירות אורי סירקיס מנכ"ל אי.די.בי תיירות אורי סירקיס

צברי יהיה אחראי על כלל פעילות הכספים של הקבוצה, הכוללת בין השאר את החברות דיזנהאוז תיירות נכנסת, ישראייר ואופן סקיי. צברי (38) נשוי + 3 הינו רואה חשבון במקצועו, ובעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים ומימון.

בתפקידו הקודם היה מנהל בכיר בפירמת ראיית החשבון Ernst & Young, שם ניהל מערך גדול של רואי חשבון המתמחים בביקורות דו"חות כספיים, פיתוח עסקי מיזוגים ורכישות. הניסיון הבינלאומי שלו מתמקד בטורונטו שם ניהל צוות ביקורת של חברות הנסחרות ב-SEC וב-TSX, ביצע הנפקה וסייע לחברות קנדיות במעבר ל-IFRS.

אורי סירקיס מנכ"ל אי די בי תיירות אמר כי: "אנו מברכים את יוני על הצטרפותו לצוות הניהולי שלנו, נכונו ליוני אתגרים רבים, ובהם ארגון החוב של קבוצת התיירות מחדש ותוכנית ההצטיידות של ישראיר. בהזדמנות זאת אני מבקש להודות לחני סובול על 4 שנות עבודה אינטנסיביות, שבהן היתה לה תרומה מכרעת במימוש תוכנית המפנה הדרמטית של קבוצת התיירות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות