אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעל מניות באולטרה: הייתי מוכן לשלם מחיר גבוה יותר על גרינסטון צילום: בועז אופנהיים

בעל מניות באולטרה: הייתי מוכן לשלם מחיר גבוה יותר על גרינסטון

דב גולדשטיין טוען כי החברה התעלמה מהצעתו, ומכרה את כל נכסיה למקורבים. דורש כי החברה של ירון ייני תתבע את כל נושאי המשרה

06.07.2015, 14:12 | גיל קליאן

סאגת מכירת השליטה בשלד הבורסאי גרינסטון לא נרגעת. אולטרה אקוויטי, החברה אם של גרינסטון, פירסמה אמש (א') בחצות מכתב מטעם בעל המניות דב גולדשטיין, שטוען כי היה מוכן להציע סכום גבוה יותר עבור גרינסטון - ובכל זאת השליטה בחברה נמכרה במחיר נמוך יותר לדבריו לגד טפר וניסים דג'לדטי.

קראו עוד בכלכליסט

פנייה זו מגיעה לאחר שורה של טענות שהועלו על ידי מאיר גורביץ, שטוען כי עסקת המכירה היתה למעשה עסקת בעלי עניין, ולמרות זאת לא אושרה ככזו. גורביץ מסוכסך מצידו עם בעל השליטה באולטרה אקוויטי, ירון ייני, ומנסה לתפוס את השליטה בדירקטוריון אולטרה אקוויטי - עד כה ללא הצלחה.

כעת טוען גולדשטיין כי פנה בסוף מאי לחברה והציע לרכוש את המניות בגרינסטון, ואמר כי הוא מוכן לשפר את הצעתו. "כעבור כמה ימים נדהמתי לגלות שהחברה מכרה את כל מניות גרינסטון במחיר נמוך מהמחיר אותו הצעתי", כותב גולדשטיין ומוסיף כי "לא התקבלה כל תגובה עניינית" לנושא מצד החברה.

"אין בכוונתי להשלים עם כך שהחברה התעלמה מהצעותי ומכרה את הנכס היחידי שלה ללא מכרז וללא הליך תחרותי, ובמחיר נמוך במיוחד", כותב. "כל זאת בפרט כאשר מי שקנה את המניות הם שניים שמקיימים מערכת יחסים ענפה עם יו"ר הדירקטוריון של החברה (ייני - ג"ק) ועם מוטי מנשה (דירקטור בחברה - ג"ק) ואפילו לא מסתירים זאת... ניגוד העניינים בו מצויים ייני ומנשה (ואולי גם נושאי משרה אחרים בחברה) זועק לשמיים", כתב.

עוד מאשים גולדשטיין כי "הדירקטוריון של החברה אשר לא מנע ולמעשה אפילו אישר את העסקה הזאת התרשל בתפקידו ואולי גם מעבר לכך". גולדשטיין דורש כי החברה תגיש תביעה נגד כל הדירקטורים ונושאי המשרה "המעורבים בסקנדל הזה בו כל נכסי החברה נמכרים למקורבים, בהליך מוסתר ולא גלוי, ללא קבלת האישורים ומבלי שהחברה ממצה את האשפרות לקבל את השווי הראוי והאמיתי של הנכסים שלה".

ירון ייני, צילום: בועז אופנהיים ירון ייני | צילום: בועז אופנהיים ירון ייני, צילום: בועז אופנהיים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות