אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CTERA חתמה על עסקה עם בנק אירופי במיליוני דולרים

CTERA חתמה על עסקה עם בנק אירופי במיליוני דולרים

העסקה כוללת אספקת פתרונות אחסון בענן ושירותי סנכרון קבצים לאלפי סניפי הבנק ברחבי היבשת. החברה נוסדה ב-2008 על ידי יוצאי צ'ק פוינט ומונה כ-120 עובדים

08.07.2015, 15:04 | רפאל קאהאן

CTERA הישראלית הודיעה אמש (ג') על עסקה בהיקף של מיליוני דולרים עם אחד הבנקים הגדולים באירופה. במסגרת העסקה תספק החברה פתרונות אחסון בענן ושירותי סנכרון קבצים לכ-4,000 סניפים של הקבוצה ברחבי אירופה.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בעסקה משמעותית שניה השנה במגזר הפיננסי עליה מכריזה CTERA, לאחר שבאפריל הודיעה על פרויקט סנכרון ושיתוף קבצים לאנטרפרייז (EFSS) בחברה אמריקאית מתחום הפיננסים המשתייכת לרשימת 100 חברות הפיננסים המובילות של Fortune.

CTERA חתמה על עסקה בהיקף מיליוני דולרים באירופה, צילום: תומי הרפז CTERA חתמה על עסקה בהיקף מיליוני דולרים באירופה | צילום: תומי הרפז CTERA חתמה על עסקה בהיקף מיליוני דולרים באירופה, צילום: תומי הרפז

פלטפורמת האחסון בענן ושירותי סנכרון הקבצים של CTERA ישמשו את הבנק לניהול מידע ברמת הסניפים, לצד סנכרון רוחבי לכלל סניפי ומשרדי הבנק. בנוסף, המערכת תאפשר הפצת תוכנות עבור מערכות הפעלה ועדכוני אפליקציות לנקודות הקצה והשרתים בסניפים השונים.

 

"מדובר בהישג משמעותי עבורינו, בייחוד לאור העובדה כי זהו הפרויקט הגדול ביותר הכולל התקני Cloud Storage Gateways עבור לקוח בנקאי בעולם כולו. זוהי הבעת אמון ברמת האמינות והאבטחה של מוצרי CTERA", אמר לירן אשל, מנכ"ל CTERA.

CTERA Networks המתמחה בפתרונות אחסון מבוססי ענן, נוסדה ב-2008 על ידי יוצאי צ'ק פוינט ומונה כ-120 עובדים. מוצרי החברה משלבים חומרה ותוכנה, ומאפשרים לספקי שירותי IT לחברות גדולות להשיק ולנהל פתרונות לאחסון, גיבוי ושיתוף קבצים על-גבי תשתית ענן פרטית או ציבורית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות