אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האייפון 6s מתקרב: אפל הזמינה מספר שיא של מכשירים

האייפון 6s מתקרב: אפל הזמינה מספר שיא של מכשירים

החברה הגישה דרישה לייצור בין 85 ל-90 מיליון אייפונים עד ה-31 בדצמבר, כ-10% יותר מדרישת הייצור הראשוני של דור האייפון הנוכחי. אילו שינויים צפויים בדגם הבא של המכשיר?

09.07.2015, 12:36 | עומר כביר
אפל מתכננת לסבב הייצור הראשוני הגדול בתולדותיה לדגמי האייפון החדשים שיושקו בסתיו הקרוב - כך מדווח הוול סטריט ג'ורנל. לפי הדיווח, באפל מעריכים שיהיה די עדכוני החומרה הקלים שייכללו בדגם החדש כדי להגדיל את הביקוש לעומת ביקוש השיא לאחר השקת האייפון 6 והאייפון 6 פלוס.

קראו עוד בכלכליסט

לדברי מקורות, אפל ביקשה מספקיותיה לייצר בין 85 מיליון ל-90 מיליון מכשירי אייפון עד ה-31 בדצמבר. זאת, לעומת ייצור של 70 מיליון עד 80 מיליון מכשירים בדור האייפון הנוכחי.

מכשיר האייפון 6, צילום: בלומברג מכשיר האייפון 6 | צילום: בלומברג מכשיר האייפון 6, צילום: בלומברג

השקת דגמי האייפון האחרונים הייתה המוצלחת בהיסטוריה של אפל, עם מכירות של 135.6 מיליון יחידות בחציון הראשון של שנת הכספים של אפל, שמסתיימת בספטמבר - עלייה של 43% לעומת התקופה המקבילה בשנה שעברה. ב"כלכליסט" הערכתי בעבר שהחברה תתקשה לשחזר את היקף המכירות המרשים הזה, לא כל שכן לעבור אותו. זאת, לאור הנסיבות הייחודיות של השקת האייפונים 6 ו-6 פלוס, שאחרי צפייה ארוכת שנים כללו לראשונה תצוגה גדולה.

ואולם, נראה שבאפל ההערכות אחרות ובכיריה מצפים להשקה מוצלחת אף יותר משל השנה שעברה. זאת, חרף העובדה שהמכשירים לא יכללו שדרוגים משמעותיים. בין השאר, גודל המסכים והרזולוציה שלהם אינו צפוי להשתנות. מנגד, ייתכן שהחברה תשיק דגם בצבע חדש, שיצטרף לשלושת הצבעים הקיימים. בנוסף, המצלמה הראשית של המכשיר צפויה לעבור שדרוג משמעותי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

לכל התגובות