אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיא פרוביזור: "אביגדור קפלן תכנן את הקפאת ההליכים בעדן טבע מרקט" צילום: נמרוד גליקמן

גיא פרוביזור: "אביגדור קפלן תכנן את הקפאת ההליכים בעדן טבע מרקט"

השותף של מגה בעדן טבע מרקט דורש מבית המשפט לחייב את מגה לקנות את חלקו בחברה (49%) תמורת 77 מיליון שקל. לטענתו, יו"ר מגה אביגדור קפלן אמר לו: "אם אתה לא מוכן לקנות את עדן עם החובות, נלך להקפאת הליכים והעסק ימות"

12.07.2015, 08:25 | נורית קדוש

יום אחרי שהגישה בקשה להקפאת הליכים לעדן טבע מרקט ביום שני שעבר, שאותה אישר ביום חמישי השופט אילן שילה מבית המשפט המחוזי בלוד, הגיש שותפה ברשת גיא פרוביזור תביעה נגד מגה ואלון רבוע כחול, ובה הוא מבקש מבית המשפט המחוזי בתל אביב לחייב את מגה לקנות את חלקו בחברה (49%) תמורת 77 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

בכתב התביעה טוען פרוביזור כי הקפאת ההליכים למגה היתה מהלך שתכנן אביגדור קפלן, יו"ר מגה, לפני ארבעה חודשים. "קפלן אמר לפרוביזור: אם זה עובר למישור המשפטי אתה תסבול. אם אתה לא מוכן לקנות את עדן עם החובות, נלך להקפאת הליכים והעסק ימות".

יו"ר מגה אביגדור קפלן, צילום: אלכס קולומויסקי יו"ר מגה אביגדור קפלן | צילום: אלכס קולומויסקי יו"ר מגה אביגדור קפלן, צילום: אלכס קולומויסקי

עוד טוען פרוביזור כי בדו"חות 2014 של עדן טבע היתה אמורה להופיע הערת עסק חי, אולם ברבוע כחול בלמו זאת. מהמסמכים שהגיש לביהמ"ש עולה כי כבר ברבעון הראשון של 2013 רשמה עדן טבע רווח תפעולי ואת 2013 היא סיימה ברווח תפעולי של כ־1.2 מיליון שקל. אלא שהדחתו של ויסמן מראשות רבוע כחול בתחילת השנה "סיכלה את המשך צמיחתה" של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות