אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהאוצר לישראכרט: סגן הממונה על התקציבים עובר לשוק הפרטי צילום: עמית שאבי

מהאוצר לישראכרט: סגן הממונה על התקציבים עובר לשוק הפרטי

יוני רגב ימונה לעוזרו האישי של מנכ"ל החברה, רונן שטיין; בחברה הדגישו כי "לרגב לא היה כל קשר רגולטורי לקבוצת ישראכרט במהלך תפקידו במשרד האוצר"; שירה גרינברג תחליף את רגב בתפקידו באוצר

13.07.2015, 19:10 | תומר ורון
סגן הממונה על התקציבים במשרד האוצר, יוני רגב, עוזב את משרד האוצר ועובר לחברת ישראכרט. רגב ימונה להיות עוזרו האישי של מנכ"ל החברה, רונן שטיין. את רגב תחליף שירה גרינברג שתהיה סגניתו של הממונה אמיר לוי, לתחומי תקשורת, תיירות, תעשייה, השכלה גבוהה ומדע.

קראו עוד בכלכליסט

רגב סיים ארבע שנים בתפקידו כסגן הממונה על התקציבים ומצטרף לישראכרט כאשר ברקע פועלת ועדת שטרום, ועדה שמינה שר האוצר משה כחלון ונגידת בנק ישראל, ומטרתה המרכזית היא לבחון את הפרדת חברות כרטיסי האשראי מבעלות הבנקים, ובתוך כך את ישראכרט מבעלות בנק הפועלים.

רגב, 37, הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ותואר מוסמך במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. הוא החל את עבדותו באגף התקציבים לפני כעשור כרפרנט בצוות חינוך והשכלה גבוהה ומילא שורה של תפקידים באגף.

מקבוצת ישראכרט נמסר בתגובה כי רגב "שהיה אחד מסגניו של הממונה על התקציבים ועסק בעיקר בתחומי החינוך והמו"פ ואשר חוזה העסקתו באוצר הסתיים, יתמנה לעוזר מנכ"ל קבוצת ישראכרט - מינוי אשר אינו מקנה חברות בהנהלת הקבוצה". עוד נמסר מהחברה כי "לרגב לא היה כל קשר רגולטורי לקבוצת ישראכרט במהלך תפקידו במשרד האוצר ואנו מאחלים לו הצלחה בתפקידו החדש".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות