אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ואז נשקתי לה והיא התעוררה, אדוני השוטר

PLAY

ואז נשקתי לה והיא התעוררה, אדוני השוטר

קומיקס הרשת הנהדר "הו לא" נכנס אל תחום הווידאו וחושף את כל האמת על אגדות ילדים, אמן הופך כתמי קפה לציורי מפלצות, מה חשבו גולשים על סוכריות גומי ללא סוכר וסרטון שרק הורים לילדים יכולים לאהוב

13.07.2015, 19:38 | נמרוד צוק

1. הצד שלה

קומיקס הרשת "הו לא" של מתן בלומנבלט החל לשלוח את ידו גם לתחום הוידאו, עם סדרה בשם "מעשיות מעשיות" שהופכת אגדות ילדים להרבה פחות קסומות וקצת יותר ריאליסטיות. הוא עושה את זה תחת הסלוגן המלבב "ספרו לילדיכם לפני השינה ושברו את רוחם לפני שהעולם עושה את זה". היצירה השניה שלו היא עיבוד קצר ואכזרי לסיפור היפהפייה הנמה.

היפיפיה והפסיכולוג היפיפיה והפסיכולוג היפיפיה והפסיכולוג

2. שירות דב

יצרנית הממתקים "האריבו" יצרה גרסה נטולת סוכר של דובוני הגומי שלה והחלה למכור אותם באמזון. התגובות נעו בין "אל תנסו את זה אפילו אלא אם זו מתנה למישהו שאתם ממש שונאים" לבין "מוטב להיות בקרבה גדולה ככל האפשר לבית השימוש אחרי האכילה". מוזמנים לקרוא אותן. אל תעשו זאת תוך כדי אכילה.

אל תנסו את זה בבית. לא, ברצינות אל תנסו את זה בבית. לא, ברצינות אל תנסו את זה בבית. לא, ברצינות

3. מלצר, יש מפלצת בקפה שלי

רוב האנשים מנגבים את כתמי הקפה שלהם. המאייר הגרמני סטפן קוניק הופך אותם לציורים של מפלצות חמודות ומעלה לאינסטגרם.

מפלצות הקפה מפלצות הקפה מפלצות הקפה

4. המנה החריפה

לעורכי באזפיד לא היה רעיון מה להעלות בסוף השבוע לערוץ היוטיוב שלהם. ואז מישהו שם אמר: "היי, בואו נצלם אנשים אוכלים את הפלפל החריף ביותר בעולם".

5. מספר 2

כל הורה טרי יגיד לכם שאין דבר חשוב יותר שאתם יכולים לראות בפיד הפייסבוק שלכם מתמונות של הצאצא המושלם שלו. יש מי שעשויים לחלוק על הקביעה הזו, אבל חברת פמפרס הבינה את הכוח שלה וביססה עליה פרסומת מבריקה לחיתולים, שמציגה סדרת פרצופים של תינוקות ברגע עשיית הצרכים. בהילוך איטי. עם מוזיקה דרמטית.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות