אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי 12 שנים בתפקיד: ראובן קרופיק פורש מכלל ביוטכנולוגיה צילום: תומי הרפז

אחרי 12 שנים בתפקיד: ראובן קרופיק פורש מכלל ביוטכנולוגיה

מנכ"ל חברת ההשקעות הודיע לחברה על רצונו לפרוש מתפקידו. החברה דיווחה כי יישאר בתפקיד עד מינוי מחליף, וכי קרופיק הסכים להישאר בחברה עד סוף השנה

16.07.2015, 08:46 | ניר צליק

אחרי 12 שנים בתפקיד: מנכ"ל כלל ביוטכנולוגיה, ראובן קרופיק, הודיע לחברה על רצונו לפרוש מתפקידו. החברה דיווחה היום (ה') כי קרופיק יישאר בתפקיד עד מינוי מחליף. לפי הדיווח, קרופיק הסכים להישאר בחברה עד סוף השנה.

קראו עוד בכלכליסט

קרופיק הוביל את החברה לשורה של הצלחות קליניות, ביניהן הבאתה של מדיוונד להנפקה בנאסד"ק, מציאת שותפי שיווק חדשים לקיורטק ולגמידה סל, כמו גם מציאת שותף שיווק לאנדרומדה, ואחר כך, כשהייפריון טענה כי הנתונים הקליניים שהוצגו באנדרומדה היו בעייתיים, הצליחה כלל ביוטכנולוגיה לחתום על הסכם פשרה שניכה אותה מכל חשד למעורבות בפרשה.

במכתב ששיגר קרופיק לעובדים הוא כתב כי " ההחלטה התגבשה בליבי מזה זמן רב לאור מכלול הנסיבות האישיות, הניהוליות והעסקיות הסובבות את החברה. על מנת לאפשר לחברה להיערך בצורה הולמת, הסכמנו כי פרישתי תיכנס לתוקף במועד מאוחר יותר שלא יהיה מאוחר מיום 31 בדצמבר 2015. עד למועד זה אמשיך לכהן בתפקידי".

עוד כתב קרופיק כי "בשנים הרבות שעשינו יחד, זכינו להיות שותפים ליצירת תשתית תעשייתית-עסקית בעלת נוכחות משמעותית בשוק ההון בארץ ודריסת רגל בארה"ב. חלקנו שמחת הישגים, עסקאות והצלחות, לצד עצב ותסכול של משברים וקשיים. לא גבה ליבנו בשנים שיצרנו ערך מרשים, וגם לא ויתרנו או שחה קומתנו ברגעי שפל. המשכנו להיאבק למען הגשמת החלום של תעשייה ביו-טכנולוגית כחול לבן".

"מאפייניה הייחודיים של תעשיית מדעי החיים משאירים מרחב לא גדול בו ההקרבה והכישרון צריכים להביא להישג הנדרש עבור בעלי המניות. היו רגעים ששירתנו היטב את בעלי המניות, והיו תקופות שהצלחנו בכך פחות".

"בימים אלו שוקדת כת"ב על גיבוש תוכנית שאפתנית לעתיד, אשר נשענת על נכסים טובים מאוד המצויים ברשותה. אני בטוח שהמנכ"ל החדש, לכשימונה, יביא אנרגיה חדשה להגשמת התוכנית ויוביל את כת"ב ואת חברות הקבוצה להצלחה מתמשכת. בדצמבר אעביר לאחר את הזכות להנהיג אתכם עסקית, אך חברותי אליכם תישמר לתמיד".

ראובן קרופיק, צילום: אוראל כהן ראובן קרופיק | צילום: אוראל כהן ראובן קרופיק, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות