אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בשל אי הוודאות ברשות השידור: מכרז בזק על זכויות השידור של המשחק המרכזי צילום: עמית שאבי

בשל אי הוודאות ברשות השידור: מכרז בזק על זכויות השידור של המשחק המרכזי

המכרז ייסגר השבוע ובמסגרתו תינתן לגופי שידור הזכות להציע הצעות לשידור המשחק המרכזי של ליגת העל לארבע עונות המשחקים הבאות; הסף המינימלי - 15 מיליון שקל

18.07.2015, 21:52 | שירות כלכליסט

מינהלת הליגה וההתאחדות לכדורגל הודיעו היום (שבת) על יציאה למכרז לשידור המשחק המרכזי של ליגת העל. המהלך המשמעותי מגיע בעקבות אי הוודאות שמסביב ליכולת של רשות השידור לשלם 15 מיליון שקל על שידור המשחק העונה. כידוע, רשות השידור נמצאת היום בהליך ארגון מחדש במסגרתו היא צפויה להיסגר ובמקומה יקום תאגיד שידור ציבורי חדש.

קראו עוד בכלכליסט

מכרז הבזק ייסגר השבוע ובמסגרתו יינתנו לגופי שידור הזכות להציע הצעות לשידור המשחק המרכזי של ליגת העל לארבע עונות המשחקים הבאות - 2015/16 ועד תום עונת 2018/19. מחיר הסף המינימלי להגשת הצעות עומד על 15 מיליון שקל לעונה. המינהלת וההתאחדות ישאירו לרשות השידור אופציה לקיים את ההסכם הנוכחי לעונת 2015/16.

 , צילום: עמית שאבי צילום: עמית שאבי  , צילום: עמית שאבי

בהודעה שהוציאה המינהלת נכתב כי "מינהלת הליגות לכדורגל בשיתוף עם ההתאחדות לכדורגל יוצאת ב'הליך הזמנה' למכירת שידורי המשחק המרכזי במהלך ארבע השנים הקרובות. פעולה זו נעשית לאור החשש הכבד והממשי כי רשות השידור לא תעמוד בהתחייבויותיה כלפי ההתאחדות והמינהלת. הליך ההזמנה כולל את שידורי המשחק המרכזי, לרבות תקציר המשחק המרכזי, והוא כפוף לכך שיוכח כי רשות השידור לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה. במקביל לפתיחה בהליך בוצעה פנייה מטעם ההתאחדות והמינהלת לרשות השידור, ובמסגרתה התבקשה זו להודיע האם ביכולתה לקיים את ההסכמות הקיימות. המחיר המינימלי אותו דורשות ההתאחדות והמינהלת בגין הזכויות עומד על סך של 15 מיליון שקל - סכום הזהה לזה הנקוב בהסכם עם רשות השידור היום".

רשות השידור אמורה להעביר בתחילת אוגוסט סכום של 3.75 מיליון שקל על זכויות השידור של המשחק המרכזי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות