אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלתא רוכשת חברת אופנה מקליפורניה תמורת 37 מיליון דולר צילום: נמרוד גליקמן

דלתא רוכשת חברת אופנה מקליפורניה תמורת 37 מיליון דולר

דלתא מעריכה כי פעילות Loomworks Apparel תייצר מכירות של 25 מיליון דולר בשנת 2015, ותתרום לרווחיות של דלתא

19.07.2015, 09:43 | גיל קליאן

רכישה לדלתא בארה"ב - החברה דיווחה הבוקר (א') על רכישת חברת Loomworks Apparel תמורת 37 מיליון דולר בכפוף להתאמות. מחיר הרכישה יכול לגדול ב-3.75 מיליון דולר, בהתאם לתוצאות החברה הנרכשת בשנים 2016-2017.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בחברת ביגוד שינה והלבשה התחתונה מקליפורניה, שנוסדה בשנת 1995. דלתא מתכננת למזג את החברה לתוך פעילותה הקיימת בארה"ב, כאשר דלתא מעריכה כי מכירות הפעילות הנרכשת יעמדו על 25 מיליון דולר. בשנת 2014 המכירות של דלתא בצפון אמריקה עמדו על 570.3 מיליון דולר, כך שלא מדובר על תוספת מכירות דרמטית.

המותג המרכזי של החברה נקרא P.J. Salvage - וכיאה למותג מקליפורניה, הוא מתהדר בלקוחות מפורסמות כמו קים קרדשיאן, רייצ'ל ריי, פאולה עבדול, גוון סטפני ונוספים. כמו כן מוצרי החברה הופיעו בסדרות טלוויזיה כמו GLEE, ג'רזי שור ודם אמיתי.

התשלום על החברה יבוצע מיתרות המזומנים של דלתא, כאשר השלמת העסקה צפויה החודש. כמו כן צופה דלתא כי הפעילות הנרכשת תתרום לרווחיות של דלתא - כך שככל הנראה מדובר ברכישה של חברה רווחית. עם זאת מציינת דלתא כי היא אינה רואה בחברה הנרכשת "נכס מהותי".

קים קרדשיאן. מלקוחות המותג הנרכש, צילום: אם.סי.טי קים קרדשיאן. מלקוחות המותג הנרכש | צילום: אם.סי.טי קים קרדשיאן. מלקוחות המותג הנרכש, צילום: אם.סי.טי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות