אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החברה לישראל תבטל את תפקיד סמנכ"ל התקשורת והרגולציה צילום: עמית מגל

החברה לישראל תבטל את תפקיד סמנכ"ל התקשורת והרגולציה

מי שמילא את התפקיד עד כה, חבר הכנסת ויו"ר ועדת הכספים לשעבר אלי גולדשמידט, יפרוש מהחברה וככל הנראה ישמש כיועץ חיצוני

19.07.2015, 10:43 | רעות שפיגלמן

אלי גולדשמידט, מי שכיהן כסמנכ"ל תקשורת ורגולציה בחברה לישראלבשבע השנים האחרונות יסיים את תפקידו בקרוב, אך ככל הנראה ימשיך לשמש כיועץ חיצוני לחברה.

קראו עוד בכלכליסט

גולדשמידט משמש כסמנכ"ל תקשורת ורגולציה בחברה לישראל מסוף הרבעון הראשון של 2008 ומונה לתפקיד זה אחרי קריירה פוליטית. גולדשמידט היה חבר כנסת מטעם מפלגת העבודה, וכן כיהן כיו"ר ועדת הכספים.

הפרישה של גולדשמידט מגיעה על רקע החלטת החברה לבטל את התפקיד שלו. גורמים בשוק מסרו לחברה כי ההחלטה לבטל את התפקיד הגיעה לאור השינוי במבנה האחזקות של החברה לישראל. לאחר השינוי במבנה הקבוצה מחזיקה החברה לישראל בבז"ן וכיל, בעוד שאר האחזקות רוכזו תחת חברה חדשה בשם קנון. ככל הידוע אין כעת כל כוונה למנות סמנכ"ל רגולציה ותקשורת בקנון או בכל אחת מהחברות בקבוצה.

החברה לישראל ,עם שווי שוק של 10.3 מיליארד שקל, הציגה ברבעון הראשון השנה הכנסות של 5.5 מיליארד שקל, ירידה של פחות מ-1% בהשוואה להכנסות ברבעון המקביל אשתקד, וכמו כן הרוויחה ברבעון הראשון השנה 1.5 מיליארד שקל עם שיעור רווח נקי של 27%, זאת בניגוד להפסד שרשמה ברבעון המקביל. לפני כשנה החברה לישראל הובילה את הסדר החוב בצים והזרימה לה ה-200 מיליון דולר. ההסדר נועד למנוע את הקריסה של חברת הבת צים.​

אלי גולדשמידט, צילום: עמית מגל אלי גולדשמידט | צילום: עמית מגל אלי גולדשמידט, צילום: עמית מגל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות