אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גרסת קורטנה לאנדרואיד דלפה לרשת

גרסת קורטנה לאנדרואיד דלפה לרשת

הסייענית החכמה של מיקרוסופט, שהיתה אמורה להגיע לשוק עוד בחודש שעבר, הופיעה ברשת בגרסת בטא פנימית. היא מאפשרת הפעלה קולית מלאה כהכתבת רשימות ומיילים ואפילו מראה למשתמש מה יודעת עליו התוכנה

19.07.2015, 13:12 | נמרוד צוק
גרסת האנדרואיד החדשה של קורטנה, הסייענית החכמה של מיקרוסופט, דלפה בסוף השבוע לרשת. הגרסה היתה אמורה לצאת בסוף החודש שעבר לחנות גוגל פליי אבל שחרורה נדחה למועד לא ידוע. הגרסה שדלפה, וניתנת להורדה כעת מהבלוג Suomimobiili, היא מהדורת בטא פנימית.

קראו עוד בכלכליסט

על פי בדיקת אתר TheNextWeb, האפליקציה מציעה פיצ'רים זהים לאלו של גרסאות ווינדוס פון 8.1 ו-ווינדוס 10 - כולל יצירה של תזכורות, משלוח הודעות מייל וגישה לפנקס הרשימות, הצגת המידע שקורטנה שומרת על המשתמש, כאשר ניתן להסיר או להוסיף ממנה מידע לפי בחירה.

קורטנה לאנדרואיד קורטנה לאנדרואיד קורטנה לאנדרואיד

שחרור קורטנה לאנדרואיד (ובהמשך גם ל-iOS) הוא חלק מהתפיסה החדשה של מיקרוסופט - להוציא מוצרי מפתח לכל הפלטפורמות הפופולריות ולא רק למערכות ההפעלה שלה. בניגוד לגוגל Now ולסירי, על טלפונים שאינם מכשירי ווינדוס פון קורטנה פועלת כאפליקציה עצמאית ולא כרכיב של מערכת ההפעלה, דבר שהופך את אתגר ההפצה שלה על פלטפורמות אלה למורכב יותר.

בשלב ראשון, גרסת האנדרואיד של קורטנה אמורה להיות זמינה להתקנה דרך Phone Companion - אפליקציה של ווינדוס 10 שאמורה לעזור למשתמשים לחבר בין הסמארטפונים והטאבלטים שלהם ל-PC. על פי מיקרוסופט מדובר בגרסה מוגבלת מעט, כאשר חלק מהיכולות שמוצעות על גבי הפלטפורמות של החברה לא יהיו זמינות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות