אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צ'ק פוינט ו-VMware  מכריזות על פתרון אבטחת מידע אוטומטי לענן הפרטי

צ'ק פוינט ו-VMware מכריזות על פתרון אבטחת מידע אוטומטי לענן הפרטי

הפתרון המשולב מציע הגנה דינמית למניעת איומים מתקדמים במרכז המחשוב הארגוני

20.07.2015, 15:26 | איתי גרינברג, צ'ק פוינט
המעבר לסביבות הענן הפרטי והציבורי מייצר לארגונים הזדמנויות עסקיות רבות ויתרונות טכנולוגיים משמעותיים. עם זאת, בכדי למצות הזדמנויות אלו, נדרשים הארגונים להתמודד עם מספר אתגרים חדשים של אבטחת מידע ויצירת תשתית המאפשרת הגנה מדויקת ויעילה יותר, המותאמת לעידן הטכנולוגי החדש.

איתי גרינברג, ראש תחום ניהול מוצרים בצ'ק פוינט, מציג את אסטרטגיית החברה להגנת הענן וחושף לראשונה מוצרים חדשים ומהפכניים בתחום.

הפתרון המשולב הפתרון המשולב הפתרון המשולב

טכנולוגיית הווירטואליזציה פילסה את הדרך עבור ארגונים לעבור לסביבת ענן פרטי, דבר המאפשר הוספת ישומים ושירותי IT בעלויות מופחתות, בזמן מואץ ובהגנה מירבית. על מנת לעבור לפתרונות ענן פרטי, ארגונים בונים מרכזי מיחשוב המבוססים על תשתיות וירטואליזציה ורשתות מתקדמות המנוהלות ממקום שליטה מרכזי המשלבות פתרונות הגנה מתקדמים להגנה על מידע רגיש ועל זמינות הישומים באופן יעיל ואוטומטי.

אתגרי אבטחת מידע בענן הפרטי (Private IaaS)

חדר השרתים הישן (דאטה סנטר), שעם הזמן מחליף את צורתו לענן הפרטי, כולל את המידע הארגוני הרגיש ביותר. מצב זה מחייב מערך אבטחה הדוק, שיגן מפני זליגת

מידע החוצה וכן ימנע התקפות שעלולות להשבית את היישומים השונים וליצור נזק כספי ותדמיתי יקר ערך לחברה.

הגנה היקפית על הענן הפרטי באמצעות firewall היא חשובה ביותר אך אינה מספקת, שכן היא מנטרת רק אחוז קטן מכלל תעבורת הרשת היוצאת מגבולות הענן ואינה מנטרת את התעבורה הפנימית בין יישומים. העדר הגנה מסוג זה מאפשר מצב מסוכן בו נוזקות או מידע רגיש עוברים בין יישומים ללא כל פיקוח.

בעולם שבו התקפות סייבר שואפות להתפשט ממחשב למחשב, ישנה חשיבות גדולה למנוע מצב שבו התקפה והשתלטות על יישום אחד מדלגות ליישומים באותה סביבה, כדוגמת ההתקפה שאירעה לחברת JPMorgan האמריקנית בשנה שעברה וגרמה לה נזק אדיר.

כיוון שסביבת הענן הנה דינמית באופייה, פתרונות ההגנה הסטטיים כבר אינם מתאימים יותר. פתרונות אלו יתקשו להגן על סביבה שבה יישומים חדשים מתווספים בקצב מאד מהיר, מדלגים בן שרתים, משנים את כתובת הרשת שלהם ולעיתים קרובות, אותם יישומים אף חסרים את עדכוני התוכנה הנחוצים להגנה מפני פרצות.

הדבר הבא: אבטחה שמתאימה את עצמה לשינויים בענן ומשלבת הגנה היקפית והגנה בין יישומים.

 

חברת צ’ק פוינט, המובילה העולמית בתחום אבטחת מידע לארגונים וחברת VMware המובילה העולמית בתשתיות ענן וניידות עסקית, מחזקות את שיתוף הפעולה עם פתרון הגנה היקפי לסביבות ענן פרטי ארגוני.

הפתרון החדש vSEC של ציק פוינט מאפשר לארגונים להגן על הענן הפרטי המבוסס על ארכיטקטורתNSX VMWare .

הפתרון לומד על כל אותם השינויים בסביבה הווירטואלית ומספק הגנה דינאמית וייעודית בהתאם לסוג היישומים, מיקומם ברשת ומידת הפגיעות שלהם. הפתרון מאפשר אוטומציה מלאה של כל מערך ההגנה הפיזי והווירטואלי תוך כדי שמירה על הפרדה מלאה בין הסמכויות השונות בארגון, הדורשות גישה ושינוי של הגדרות מדיניות האבטחה.

אופיר זמיר, מנהל פריסל בכיר באגן הים התיכון ב- VMWare מסביר: "NSX היא פלטפורמה המאפשרת הגנה עד לרמת המכונה הווירטואלית ע״י שימוש במיקרו סגמנטציה. האינטגרציה בין NSX ופתרון אבטחת המידע המוביל של צ'ק פוינט, מספקת לאירגונים אבטחה על סביבת הענן הפרטי. הפתרון המשותף מאפשר להוסיף שירותים חדשים עם מעטפת הגנה אשר נעה עם השירות בתוך הדאטה סנטר"

"עסקים ברחבי העולם שואפים ליותר וירטואליזציה ואוטומציה של סביבת המחשוב האירגוני" מוסיף איתי גרינברג, ראש תחום ניהול מוצרים בצ'ק פוינט. "באמצעות השותפות שלנו עם VMware, אנו מאפשרים לארגונים לבנות סביבת ענן פרטי יעילה בשלוב פתרונות אבטחה מובילים, המבטיחים שיתוף מידע ואוטומציה ללא חשש מאובדן נתונים או ניתוק שירותים ויישומים שונים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות