אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"ל ההנדסה של בזק בדרך לפרטנר צילום: נמרוד גליקמן

סמנכ"ל ההנדסה של בזק בדרך לפרטנר

יובל קינן צפוי להתמנות לתפקיד בכיר בהנהלת פרטנר. בזק טוענת כי לא ניתן לפתוח את רשת הטלפוניה שלה לשימוש מתחרים וכעת האיש שאמור היה לתת את חוות הדעת בנושא - עובר למתחרה הראשית שלה

21.07.2015, 16:50 | אופיר דור

סמנכ"ל ההנדסה של בזק יובל קינן במגעים למעבר לפרטנר. קינן שהודיע בתחילת השבוע על עזיבתו את בזק לאחר 15 שנה בחברה, צפוי להתמנות לתפקיד בכיר בהנהלת פרטנר. בכך צפוי להשלים קינן מעבר מקבוצת בזק לקבוצה המתחרה פרטנר, כפי שעשה מנכ"ל פרטנר הנוכחי איציק בנבנישתי.

על פי הערכות, יתמנה קינן לתפקיד סמנכ"ל התפעול הראשי של פרטנר במקום מנחם תירוש שנפטר לאחרונה. קינן עבד בבזק בינלאומי בזמן שבנבנישתי שימש כמשנה למנכ"ל החברה ומכאן ההכרות ביניהם.

יובל קינן. אמור לתת חוות דעת במחלוקת בין בזק לפרטנר, צילום: נמרוד גליקמן יובל קינן. אמור לתת חוות דעת במחלוקת בין בזק לפרטנר | צילום: נמרוד גליקמן יובל קינן. אמור לתת חוות דעת במחלוקת בין בזק לפרטנר, צילום: נמרוד גליקמן

המעבר של קינן לפרטנר הוא צעד דרמטי בכל הנוגע לרפורמה בשוק התקשורת הקווית. בזק טוענת כי אינה יכולה לפתוח את רשת הטלפוניה הקווית שלה למתחרים וקינן כסמנכ"ל ההנדסה הוא האיש שאמור לתת את חוות הדעת בנושא. כעת מנהל קינן מגעים למעבר לפרטנר, המתחרה המרכזית שמעוניינת לקבל אפשרות לחכור את הרשת של בזק. פרטנר טוענת בתקיפות כי אין הגבלה על יכולתה של בזק לאפשר למתחרים גישה לרשת.

יובל קינן מסר בתגובה כי "אינני יכול להתייחס כרגע לעניין". מפרטנר ובזק לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות