אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמירייטס איירליינס תעניק חסות ראשית לטור ה-ATP העולמי צילום: גטי אימג'

אמירייטס איירליינס תעניק חסות ראשית לטור ה-ATP העולמי

טור טניס הגברים יקבל מחברת התעופה מדובאי 10 מיליון דולר בשנה למשך שלוש שנים לפחות. היא תחליף בחסות את בירה קורונה

22.07.2015, 15:45 | שירות כלכליסט

אמירייטס איירליינס תעניק חסות ראשית לטור ה-ATP העולמי. טור טניס הגברים יקבל מחברת התעופה מדובאי סכום של 10 מיליון דולר בשנה למשך שלוש שנים לפחות.

קראו עוד בכלכליסט

אמירייטס איירליינס. יותר מ-300 מיליון דולר בשנה על חסויות ספורט, צילום: אי פי אי אמירייטס איירליינס. יותר מ-300 מיליון דולר בשנה על חסויות ספורט | צילום: אי פי אי אמירייטס איירליינס. יותר מ-300 מיליון דולר בשנה על חסויות ספורט, צילום: אי פי אי

החברה, שמעניקה חסות למספר רב של קבוצות כדורגל בכירות כמו גם לטורנירים שונים, תחליף את חברת הבירה קורונה - שבשנים האחרונות העניקה חסות לטור הטניס העולמי ובסוף השנה יסתיים החוזה שלה.

במסגרת הטור של ה-ATP נערכים 62 טורנירים ברחבי העולמי. קורונה לא יכולה לפרסם את עצמה במספר מקומות ברחבי העולם, כגון צרפת, וזאת מאחר שישנו חוק נגד פרסום אלכוהול. מלבד ה-ATP, אמירייטס איירליינס מעניקים חסות לגרנד סלאמים באוסטרליה, צרפת וארה"ב. כמו גם חברת התעופה משלמת סכומים נאים כדי להעניק חסות לסדרת טורנירי הטניס בארה"ב.

באמירייטס סיימו השנה להעניק חסות לטורניר המונדיאל של פיפ"א אך החברה עדיין משקיעה יותר מ-300 מיליון דולר בשנה בחסויות לעולם הספורט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות